Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo radyo kendisi açılıyor

h.cogalan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba birkaçgün önce 2006 seat toledo referance satın aldım.Daha öncede aynı aracdan kullanıyordum.Sorunum aracın radyosu kendiliğinde çalışıyor.Radyonun açma kapama tuşuna sürekli basılı tutduğum da kapıları kilitliyor.Bununla ilgili sorun yaşamış ve ya bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba birkaçgün önce 2006 seat toledo referance satın aldım.Daha öncede aynı aracdan kullanıyordum.Sorunum aracın radyosu kendiliğinde çalışıyor.Radyonun açma kapama tuşuna sürekli basılı tutduğum da kapıları kilitliyor.Bununla ilgili sorun yaşamış ve ya bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum teşekkürler.

Sanırım aracınızın yazılımda bir sıkıntı olmuş. Tekrardan yazılım yükletmeyi denediniz mi ?

Henüz bir yere göstermedim dün farketim sıkıntıyı radyo açıkken kontağı kapatıp aracı kitlersem sorun oluşmuyor.Radyoyu tuştan kapatırsam 10-15 dakika sonra kendiliğinden açılıyor.

Öncelikle radyodan başlamak bu tuşu değiştirin açmaz.Bu tuşlara sürekli basıldığından temas haline geçiyor ve kendiliğnden açılıyor.

Arkadaşlar merhaba aracı hafta sonu sanayide bir oto teyipçiye götürdüm.Arızanın radyonun kendisinde olduğunu 1 2 saatte halledebileceğini söyleyip cihazı söktü.Şu anda herhangi bir sıkıntı gözükmüyor.Yapılan işlem hakkında bilgi vermedi 100 tl ye sorun sözüldü gibi.Muhtemelen cihaz içinde bir şaşe vardı.İlgilenen arkadaşlara teşekkürler.

Geri
Üst Alt