Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Toledo Orjinal Yan Aynave İç Aydınlatma Sorunu

Konu, 'Toledo' kısmında İSPİRLİdadaş tarafından paylaşıldı.

1. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Arkadaşlar merhaba;
    Toledo orjinal yan aynaların ortalama fiyatı ne kadardır öğrenmek istiyorum. Yahut elektirik aksamında sıkıntı çıkarmayan yan sanayi ürünler bulmak mümkün müdür acaba?

Birde aracımın konsol üstü aydınlatması ve sağ arka kapı aydınlatması hariç diğer üç kapının aydınlatmaları çalışmıyor. Sanayideki usta hiç lambaları mı patlamıştır falan bakmadan bunların kapı içlerindeki sensörler bozulmuştur, temizlenmesi gerek, 150 TL civarı bi masrafı olur dedi. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Söylediği fiyat bana çok uçuk geldi ama sizlerin de bir fikrini almak istedim.

2. fhs

fhs SCW Üyesi

198
    128
    43
    hemde cok uçuk. başka bi elektrikçiye sor istersen

3. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Haziran'ın ortasında Allah nasip ederse, İstanbul'a ailemin yanına taşınacağım. Artık İstanbul'da baktıracağım. Sizlerden İstanbul'da referans olabileceğiniz Seat'lardan anlayan güvenilir bir servis sorsam kimi-nereyi tavsiye edersiniz?

4. Rusvon

Rusvon SCW Üyesi

17
    15
    3
    Sanırım sen kapıyı açınca kırmızı-beyaz yanan ışıkları diyorsun swichlerden kaynaklanıyordur ıslanmaktan yada oksittendir diye düşünüyorum
    orjinal swich bulmak sıkıntılı sanırım bulsan da fiyat daha yüksektir yan sanayi swichler kullanabilirsin çokta kötü değil yan sanayisi ama fiyat uçuk demişsin de şimdi bu işlemi yapmaları için 3 kapınında komple sökülmesi gerekiyor sonuçta el emeği var nerden baksan 3 kapıya 3 saat uğraşmaları gerekebilir...

5. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Kırmızı-beyaz ışıklar ve kapı üstlerindeki aydınlatmaları da kastediyorum. Onların da sensörlerden kaynaklı aydınlatma yapmadığını söyledi usta. Acaba tahmini masrafı ne olur peki? Bi fikriniz var mı bu konuda?

6. Rusvon

Rusvon SCW Üyesi

17
    15
    3
    Yan sanayi swicler tahminim 3 kapı için + usta ücreti 100-130 arası olabilir...Ama iç aydınlatmaların sensörden olduğunu bilemem
    Benim aydınlatmadan bir tanesi yanmıyordu ampulde sorun varmış ampul taktım yandı :)

Bunu beğendi. İSPİRLİdadaş bunu beğendi.
  7. MEHMET TOLEDO

MEHMET TOLEDO SCW Üyesi

23
    19
    3
    KONYADA BENİM OTO ELEKTİRİKCİM KAPININ TANESİNİ 60 TL YE TAMİR EDERİM DEMİŞTİ İŞÇİLİK UZUN KOMPLE KAPI DÖŞEMESİNİ SOKUYOR CAM MOTORUNU VE ANCA ULAŞIYOR KİLİTLERE.

Bunu beğendi. İSPİRLİdadaş bunu beğendi.
  8. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    Arkadaşlar peki orjinal yan aynaların (sağ-sol) değişim masrafı ne olur?

Son düzenleme: 21 Haziran 2014
  9. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Senin araç ne bilmiyorum ama elektrikli aynanın çifti yaklaşık 350-400 civarı yapar...

10. İSPİRLİdadaş

İSPİRLİdadaş SCW Üyesi

467
    323
    63
    benim araç Toledo, elektirikli yan aynaların yan sanayisini bulmak mümkün müdür acaba hocam? Bu konuda bir bilginiz var mı?

Sayfayı Paylaş