Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Orjinal Yan Aynave İç Aydınlatma Sorunu

İSPİRLİdadaş

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba;
Toledo orjinal yan aynaların ortalama fiyatı ne kadardır öğrenmek istiyorum. Yahut elektirik aksamında sıkıntı çıkarmayan yan sanayi ürünler bulmak mümkün müdür acaba?

Birde aracımın konsol üstü aydınlatması ve sağ arka kapı aydınlatması hariç diğer üç kapının aydınlatmaları çalışmıyor. Sanayideki usta hiç lambaları mı patlamıştır falan bakmadan bunların kapı içlerindeki sensörler bozulmuştur, temizlenmesi gerek, 150 TL civarı bi masrafı olur dedi. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Söylediği fiyat bana çok uçuk geldi ama sizlerin de bir fikrini almak istedim.

Arkadaşlar merhaba;

Toledo orjinal yan aynaların ortalama fiyatı ne kadardır öğrenmek istiyorum. Yahut elektirik aksamında sıkıntı çıkarmayan yan sanayi ürünler bulmak mümkün müdür acaba?

Birde aracımın konsol üstü aydınlatması ve sağ arka kapı aydınlatması hariç diğer üç kapının aydınlatmaları çalışmıyor. Sanayideki usta hiç lambaları mı patlamıştır falan bakmadan bunların kapı içlerindeki sensörler bozulmuştur, temizlenmesi gerek, 150 TL civarı bi masrafı olur dedi. Bu sorunu nasıl halledebilirim. Söylediği fiyat bana çok uçuk geldi ama sizlerin de bir fikrini almak istedim.
hemde cok uçuk. başka bi elektrikçiye sor istersen

hemde cok uçuk. başka bi elektrikçiye sor istersen
Haziran'ın ortasında Allah nasip ederse, İstanbul'a ailemin yanına taşınacağım. Artık İstanbul'da baktıracağım. Sizlerden İstanbul'da referans olabileceğiniz Seat'lardan anlayan güvenilir bir servis sorsam kimi-nereyi tavsiye edersiniz?

Sanırım sen kapıyı açınca kırmızı-beyaz yanan ışıkları diyorsun swichlerden kaynaklanıyordur ıslanmaktan yada oksittendir diye düşünüyorum
orjinal swich bulmak sıkıntılı sanırım bulsan da fiyat daha yüksektir yan sanayi swichler kullanabilirsin çokta kötü değil yan sanayisi ama fiyat uçuk demişsin de şimdi bu işlemi yapmaları için 3 kapınında komple sökülmesi gerekiyor sonuçta el emeği var nerden baksan 3 kapıya 3 saat uğraşmaları gerekebilir...

Sanırım sen kapıyı açınca kırmızı-beyaz yanan ışıkları diyorsun swichlerden kaynaklanıyordur ıslanmaktan yada oksittendir diye düşünüyorum
orjinal swich bulmak sıkıntılı sanırım bulsan da fiyat daha yüksektir yan sanayi swichler kullanabilirsin çokta kötü değil yan sanayisi ama fiyat uçuk demişsin de şimdi bu işlemi yapmaları için 3 kapınında komple sökülmesi gerekiyor sonuçta el emeği var nerden baksan 3 kapıya 3 saat uğraşmaları gerekebilir...

Kırmızı-beyaz ışıklar ve kapı üstlerindeki aydınlatmaları da kastediyorum. Onların da sensörlerden kaynaklı aydınlatma yapmadığını söyledi usta. Acaba tahmini masrafı ne olur peki? Bi fikriniz var mı bu konuda?

Yan sanayi swicler tahminim 3 kapı için + usta ücreti 100-130 arası olabilir...Ama iç aydınlatmaların sensörden olduğunu bilemem
Benim aydınlatmadan bir tanesi yanmıyordu ampulde sorun varmış ampul taktım yandı :)

KONYADA BENİM OTO ELEKTİRİKCİM KAPININ TANESİNİ 60 TL YE TAMİR EDERİM DEMİŞTİ İŞÇİLİK UZUN KOMPLE KAPI DÖŞEMESİNİ SOKUYOR CAM MOTORUNU VE ANCA ULAŞIYOR KİLİTLERE.

Arkadaşlar peki orjinal yan aynaların (sağ-sol) değişim masrafı ne olur?

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt