Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Orjinal Alarm

Megachips

Kayıtlı Üye
Aracımdaki orjinal alarm bana biraz hassas geliyor.. Otobüs eksozuna bile çalıyor.. bunun hassasiyeti ayarlanabiliyormu acaba ?

Ustunden yapılan b ayarı yok bıldıgım kadarıyla sadece acılıp kapatılabılıyor,akıl vermek gıbı olcak vag.com dan kurcuklanmıyor mu acep ?

sol kapı diğreği altındaki düğme sanırım kaba ve hassas ayar butonu

Cezmi abinin dediği gibi orada alarmla ilgili bir düğme...Benim araçta da orjinal alarm var ve böyle bir sorun yok.. hatta çok zor çalıyor..

benim bildiğim şöför kapısının altındaki düğme pencere alarmı pencere açıkken içeri kolunuzu uzatırsanız çalıyor...

otobus egzosunda mi caliyo :rolleyes: gecen ferrari gecti sokaktan etraftaki arabalarin alarmlari caldi ya, ferrari de yavasti ustelik, selama durdular sanki :D

sol kapı altındaki düğmenin aracın içindeyken alarm çalmaması için konmuş olan düğme diye biliyorum kapıları kilitleyim içinde yatmak istediğin zaman alarm çalmaması için konmuş .

Geri
Üst Alt