Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TOLEDO MU CORDOBA MI ?

yussim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizce 2003-2005 lpg'li toledo signo yada signo plus mı, yoksa 2007-2008 dizel cordoba style yada staylance mi ???

Toledo bir üst sınıftır. Eski bir Cordoba cı olarak yine de oyum Toledo. Ancak Cordoba nın TDI motoru eğer ki temizini bulabilirseniz oldukça keyifli sürüşler verecektir, tork olarak. Toledo düz atmosferik motor.

Toledo bir üst sınıftır. Eski bir Cordoba cı olarak yine de oyum Toledo. Ancak Cordoba nın TDI motoru eğer ki temizini bulabilirseniz oldukça keyifli sürüşler verecektir, tork olarak. Toledo düz atmosferik motor.
Yani aşağı yukarı aynı arabalar. Her ne kadar toledo biraz daha kalite ve konforlu olsa da. Yakıt, model ve özellik açısından Cordoba sanki biraz daha ağır basıyor.

Seçeneklerine bakarsak kesinlikle Cordoba. Neden?:::
1- daha üst model
2- orjinal TDI. Yok böle bir yakıt ortalama 20 krş. altında bir depo ile ortalama 1000 km.
Ve ben 10 yıldır cordoba kullanıyorum

evet günümüz araçlarıyla veya seçenekteki toledoyla kıyaslarsan kabin içi biraz dar yani tam 4 kişilik. ama bagaj devasa doldur doldurabildiğini. keşke günümüz araçlarında olduğu gibi bagajdan fedakarlık edip arka koltuğu biraz daha geri kaydırsalardı.
Birde Ah Keşke Benim arabam dahil 6 ileri şanzımanlı olsaydı.....

Allah alacağın arabayı hakkında hayırlı etsin

Seçeneklerine bakarsak kesinlikle Cordoba. Neden?:::
1- daha üst model
2- orjinal TDI. Yok böle bir yakıt ortalama 20 krş. altında bir depo ile ortalama 1000 km.
Ve ben 10 yıldır cordoba kullanıyorum

evet günümüz araçlarıyla veya seçenekteki toledoyla kıyaslarsan kabin içi biraz dar yani tam 4 kişilik. ama bagaj devasa doldur doldurabildiğini. keşke günümüz araçlarında olduğu gibi bagajdan fedakarlık edip arka koltuğu biraz daha geri kaydırsalardı.
Birde Ah Keşke Benim arabam dahil 6 ileri şanzımanlı olsaydı.....

Allah alacağın arabayı hakkında hayırlı etsin.

Yorum için çok teşekkür ederim. Bana da Cordoba daha yakın bir seçenek geliyor. Bir de ne biliyim tipi daha çok hoşuma gidiyor :):D

Bir cordobacı olarak Cordoba diyorum İstanbulda isen aracımla test sürüşünü yapmanı siddetle tavssiye ederim 105 BG 265 TORK :=)

Toledo kullanmadim ama bir cordoba sahibi olarak cordoba diyorum dizelinde olsun benzin-lpg sinde olsun yakıt ortalamasi cok başarılı. Uzun yola vurunca 15 16 kuruşa kadar dusuyor yakıtım. 1.88 boyumla ben seviyorsam bu aracı koltuk mesafesi falan dert değil :)

Bir cordobacı olarak Cordoba diyorum İstanbulda isen aracımla test sürüşünü yapmanı siddetle tavssiye ederim 105 BG 265 TORK :=)
Evet Cem Kardeşim, çok teşekkür ederim. Ben konyadayım, biraz zor olur oraya gelip denemem :D
Ama alacağım araba %90 Cordoba olacak Rabbim izin verirse. Özellikle 2007 1.4 TDİ Style. Bir de beygir yükseltirsek tadından yenmez sanırım.
[doublepost=1442577696,1442577589][/doublepost]
Toledo kullanmadim ama bir cordoba sahibi olarak cordoba diyorum dizelinde olsun benzin-lpg sinde olsun yakıt ortalamasi cok başarılı. Uzun yola vurunca 15 16 kuruşa kadar dusuyor yakıtım. 1.88 boyumla ben seviyorsam bu aracı koltuk mesafesi falan dert değil :)
Özkan Kardeşim, bizim için yakıt konusu birinci sırada gelir zaten. Hem o yüzden hem özelliklerinden dolayı Cordoba diyorum bende !!! :D

Geri
Üst Alt