Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Motor Muhafaza ( ÇELİK )

mevlut911

Kayıtlı Üye
Egsoz spiriralini taş çarpması ve tümseklerden aldığı zarardan dolayı değiştirdim
aynı sorunları yaşamamak için muhafaza taktırdım..
Gayet sağlam ve Orjınal Toledo muhafazası fiyat 40TL bilginize..

cde74f67.jpg
[/URL][/IMG]
81dd6248.jpg
[/URL][/IMG]
6d7ce94a.jpg
[/URL][/IMG]
951480a2.jpg
[/URL][/IMG]
33e17b33.jpg
[/URL][/IMG]
7cecd1c7.jpg
[/URL][/IMG]
0469d100.jpg
[/URL][/IMG]

Hayırlı olsun çok işe yarıyor altı tamamen kapatması güzel

hayırlı olsun...daha oncekı yaylar varken bende taktırmıştım.

gzl benm arabada var ama bu sefer de altı ıyıce yaklasıyor yere vurma olasılıgı artıyor:)

evet çok güzel fakat bir sorun var yanlışsam lütfen düzeltin..ALLAH korusun önden büyük bir kaza anında motor topidodan içeri girme şansı yüsek..plastik muhafazada motor kulakları kopunca motor kendini yere bırakıyor fakat saç muhafaza buna engel olucaktır

evet çok güzel fakat bir sorun var yanlışsam lütfen düzeltin..ALLAH korusun önden büyük bir kaza anında motor topidodan içeri girme şansı yüsek..plastik muhafazada motor kulakları kopunca motor kendini yere bırakıyor fakat saç muhafaza buna engel olucaktır

Evet abi doğru hatırlıyosun monte ettirmeden önce usta benı uyardı.. Allah korusun büyük bir kaza anında motor kulakları kopar
ama senın muhafaza motorun aşağı inmesini engeller Fabrika çıkışının plastik olmasının nedeni budur dedi..

o zaman söktür kardeşim ist.araç kullanıyorsun varsın karter delinsin senden ne değerli olabilir

ve motor daha az hava alıyor

o zaman söktür kardeşim ist.araç kullanıyorsun varsın karter delinsin senden ne değerli olabilir

zaten taktırırken baya düşündüm almışken takılsın dedim..
şimdi iyice kafam bulandı en iyisi söktürmek saol abi düşüncen için.

Geri
Üst Alt