Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo motor ömrü?

halil001

Kayıtlı Üye
aracım 160.000 km de toledoların motorları ortalama kaç bin km gider? 200.000 km de motor rektefiye ye giren bir kaç tane toledo gördüm?

aracım 160.000 km de toledoların motorları ortalama kaç bin km gider? 200.000 km de motor rektefiye ye giren bir kaç tane toledo gördüm?

Kullanıma Göre değişir tüp varmı yokmu buda önemli ama 200k km den den fazladır :eek:key:

kardeşim aslında 160bin km benzinli araç için hiç bişey değil 250bine kadarda sorun çıkarmaz bakımlarını yaptırdıktan sonra..

baska bıryerde cevap verdım ama burdada merak eden olabılır abımın arkadsı ozel servıste 450-500bıne kadar bakımları duzgun yapılmıssa gıdebılıcegı soylenıyor
ama sunu unutmayın turkıyede 100bını gecmıs araba omrunu tamamlamıstır :D:D:D

kullanıma ve bakımının yapılıp yapılmadığına göre değişekle birlikte daha çok zamanı var bence

Benim toledo 250bin lerde sattım daha baskı balata değişmedi ilk sahibiydim

Geri
Üst Alt