Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo mk2 park sensörü yer tavsiyesi

zemheri

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aracıma park sensörü montajını nereye yaptırmalıyım tamponun siyah kısmına uygun olacağını düşünüyorum bellide olmaz dikkat çekmez ..ama biyerlerde o siyah kısma tamponun demiri denk geldiğini yazmışlar demiri delsem sıkıntı çıkarmı daha önce yapan varmı yardımcı olabilirmisiniz yada takarken önemli tavsiyeniz varmı ?

Merhabalar

tampondaki siyah plastik çıta en iade yer görme problemi de olmuyor en azından benim aracımda o kısımda

Peki ahmet o demiri delmek sıkıntı yaratıyormu demir ufak bişeymi

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamam teşekkür ederim

arkadaşlar aracıma park sensörü montajını nereye yaptırmalıyım tamponun siyah kısmına uygun olacağını düşünüyorum bellide olmaz dikkat çekmez ..ama biyerlerde o siyah kısma tamponun demiri denk geldiğini yazmışlar demiri delsem sıkıntı çıkarmı daha önce yapan varmı yardımcı olabilirmisiniz yada takarken önemli tavsiyeniz varmı ?

+1

Aynı konu benimde kafamda, bende düşünüyorum. Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşacaktır takipteyim

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

Toledolarda çoğunda siyahın altında ama kolay olduğu için mi? Yaptılar yoksa siyah kuşağı delince sakıncasımı var ki? Aklımda deli sorular ☺☺

Biri lütfen konuyu yeşillendirsin diyor beklemede kalmaya devam ediyorum :rolleyes:

mars gezegeninden Tapatalk vesilesi ile vusûl ettirildi.

Dadaş valla hacı bekler gibi bekliyorum da

SM-N9005 cihazımdan gönderildi

Resim varsa uygun yer bakabiliriz? Yada yaptıranların cevabını bekleyin.

Geri
Üst Alt