Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo marşpiyel + Bagaj Spoiler

mevlut911

Kayıtlı Üye
Birkaç gündür araştırıyorum bugün fiberciye gittim ve toledo için yaptığı spoiler macpiel
fiyatlarıını aldım..

Bagaj üstü ince spoiler 100TL Araç rengi boyalı ve montaj dahil
Arka cam üstü sapoiler 100TL Araç rengi boyalı ve montaj dahil
Birçift yan macpieller 100TL Araç rengi boyalı ve montaj dahil..

Resimlerdeki modellerle aynıdır...

IMG_4506.jpg

IMG_4482.jpg

IMG_4492 - Kopya.jpg

Ekli dosyalar

• Seat-Toledo-Macpiel__29646152_0.jpg
    Seat-Toledo-Macpiel__29646152_0.jpg
    28.6 KB · Görüntüleme: 93
  • Seat-Toledo-Bagaj-Ustu-Ince-Spoiler__29646271_0.jpg
    Seat-Toledo-Bagaj-Ustu-Ince-Spoiler__29646271_0.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 91
  • IMG_4506.jpg
    IMG_4506.jpg
    90.7 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_4482.jpg
    IMG_4482.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_4492 - Kopya.jpg
    IMG_4492 - Kopya.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 38
MEvlüt kardeş, marşpiyeli tam anlamadım da, arka spoilerler güzel görünüyor. Yalnız birkaç ay bütçe sıkışık, ondan sonra yaptıracağım inşallah. sadece parça fiyatlarını yazabilir misin? Adana'da olduğum için...

sordum abi sordum :) fiyat aynı değişmiyor niye diye sordum montajı 5dk sürüyorda ondan dedi :))

sağol mevlüt.bende görmüştüm gittigidiyorda.spoiler çıta heryerde varda,cam üstü ve marcpieller iyi olur

bizimle bu bilgileri paylaştığın için sağol kardeşim.

Mevlüt bagaj üstü spoilerın plastık olanları var ben 30 tlye aldım ve aynısııı.....Bosyere fibere 100 tl vermeyi diğerlerinin fiyatı iyi gibi duruyor.Bende orjinal cupra-r marşpiyel oldugundan ve spoileri aldıgım için belki cam üstü olanı alabilirim.

Mevlüt bagaj üstü spoilerın plastık olanları var ben 30 tlye aldım ve aynısııı.....Bosyere fibere 100 tl vermeyi diğerlerinin fiyatı iyi gibi duruyor.Bende orjinal cupra-r marşpiyel oldugundan ve spoileri aldıgım için belki cam üstü olanı alabilirim.

mehmet abi Dün gece erdalla birlikte forumda senı bekledık walla :)) karşılaşamadık spoiler çok mühim değil ama ben macpieli ciddi ciddi düşünuyorum..
adam çok ısrar etti spoiler ve cam üstünü boşwer onlar normal ama şu yan macpieller 10 numara oluyor bunu takalım dedi beğenmezsen
geri sökecem dedi.. benım kafama takılan macpiel takarsak tamponlar (orjınal) yukarda kalmazmı ? sırıtır diye korkuyorum..

Bu arada bagaj üstü spoiler fiber değil onda kalıp yokmuş dediğin gibi plastik.. diğerleri fiber cam üstü ile macpiel eğer sen 30 liraya aldıysan
çok iyi fiyat abi bizde ondan alalım şayet varsa

mehmet abi Dün gece erdalla birlikte forumda senı bekledık walla :)) karşılaşamadık spoiler çok mühim değil ama ben macpieli ciddi ciddi düşünuyorum..
adam çok ısrar etti spoiler ve cam üstünü boşwer onlar normal ama şu yan macpieller 10 numara oluyor bunu takalım dedi beğenmezsen
geri sökecem dedi.. benım kafama takılan macpiel takarsak tamponlar (orjınal) yukarda kalmazmı ? sırıtır diye korkuyorum..

Bu arada bagaj üstü spoiler fiber değil onda kalıp yokmuş dediğin gibi plastik.. diğerleri fiber cam üstü ile macpiel eğer sen 30 liraya aldıysan
çok iyi fiyat abi bizde ondan alalım şayet varsa

Bagaj üstü spoiler kac adet ıstenıyorsa bu konuda cıkartalım ona gore gıdıp alayım yada arkadasa soyleyeyım bana kargo ıle gondersın.Sehirdısından ısteyen olursa plastık oldugu ıcın rulo gıbı oluyor ve kucucuk bır pakete koyup ucuza kargolayabılırım.

Bagaj üstü spoiler kac adet ıstenıyorsa bu konuda cıkartalım ona gore gıdıp alayım yada arkadasa soyleyeyım bana kargo ıle gondersın.Sehirdısından ısteyen olursa plastık oldugu ıcın rulo gıbı oluyor ve kucucuk bır pakete koyup ucuza kargolayabılırım.

elastik bişeymi bu abi sert plastik değilmi nasıl rulo yapıyosun

Arkadaşlar, bu plastik bagaj üstü spoiler, bagaja nasıl monte ediliyor, delik falan açılmıyor, değil mi? Yani sonra istediğimizde sökebiliriz..

Bir de bagaj üstü olan fiber galiba. Onun orta kısmını LED'li yapmak ve frenlerle birlikte çalıştırmak mümkün müdür acaba?

Bir de aklıma geldi, Adana'da birisi macpielleri sacdan imal ediyor, 100tl'ye satıyor. 2 vida ile gövdeye sabitleniyormuş.

Geri
Üst Alt