Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Maşpiyel konusu

d_darko

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, orjinalini alamayınca fiber marşpiyel aldım. Aşağıda resimleri bulabilirsiniz. Ben bunu nasıl monte edeceğim? Boşluklar falan oluşuyor. Nasıl yapmak lazım?
Resimlerde idareten taktım, öyle çektim...
Son resim de takmatik perde...

toledomarpiyel001orta.jpg

toledomarpiyel002orta.jpg

toledomarpiyel003orta.jpg

toledomarpiyel005orta.jpg

toledomarpiyel006orta.jpg

toledomarpiyel007orta.jpg

toledomarpiyel008orta.jpg

toledomarpiyel009orta.jpg

toledomarpiyel010orta.jpg

toledomarpiyel011orta.jpg

Walla Bence Taktığın Şekilde Gayet İyi Ourmuş Al eline bi Cam Slikonunu Kalitelisinden, Ön ve Arkaya Akıllı Vidayla Tuttur çok Görünmeyecek bi yerden yanlarada silikonu bas güzelce..Perde de Çok şık Güle güle Kullan :eek:key:

Bence çok fazla bir boşluk yok gibi dysoon şilikon var ondan al ve idareten dediğin şekli silikonla tutur uçlardan vidala ve birer karış arayla kağıt bantla üstten yapıştır 2-3 saat sonra silikon kuruduktan sonra çıkart banları. hayırlı olsun...

Uç noktalarına dikkat ederseniz aslında araç ile marşpiyel arasında 1-2 cm boşluk var, tam köşe noktalarda. Üstten çekilen resimlerde belli.
Bir de kapılar öltülüp açılırken kapıya hafif sürtüyor. Marşpiyelin üst kısmı(yani kapının altında kalan kısım) doğru yerde mi? Ayakla basılan yerde mi olacak, yani oraya binecek mi?

Uç noktalarına dikkat ederseniz aslında araç ile marşpiyel arasında 1-2 cm boşluk var, tam köşe noktalarda. Üstten çekilen resimlerde belli.
Bir de kapılar öltülüp açılırken kapıya hafif sürtüyor. Marşpiyelin üst kısmı(yani kapının altında kalan kısım) doğru yerde mi? Ayakla basılan yerde mi olacak, yani oraya binecek mi?

Oralarda okadar açıklık olur o normal ama kapılara sürtmemesi lazım gerekirse sürten yerleri iç taraftan (Macpielin iç kısmından) Zımparayla yedir biraz zahmetli olur belki ama çok şık duracağı BELLİ.. Emeğine sağlık şimdiden:eek:key:

Oralarda okadar açıklık olur o normal ama kapılara sürtmemesi lazım gerekirse sürten yerleri iç taraftan (Macpielin iç kısmından) Zımparayla yedir biraz zahmetli olur belki ama çok şık duracağı BELLİ.. Emeğine sağlık şimdiden:eek:key:
Teşekkürler... Deneyelim bakalım...

perdeler gayet şık olmuş nerden aldın acaba :D
Sitede Ekrem isminde arkadaş var, eekrem'di galiba rumuzu. Corbodası var. O benim için yatırdı bir perdeciye. Normalde internette de satılıyor ama Toledo için yoktu, o yüzden böyle bir yol izledik. Onunla iletişime geçebilirsin. Ya da profilimden mesajlarımı takip edebilirsin.

Geri
Üst Alt