Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo lastik önerisi

mehmetfenerci

Kayıtlı Üye
İyi günler 215 45 16 orj ebatlarin yerine 215 55 16 lastik onerir misiniz lastikte ne marka tavsiye edersiniz teşekkürler

Nexus 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Neden 55/16.?Km. saatini hatalı gösterir.Aracın birazda olsa yükselir.Konfor olarak belki biraz rahat edersin ilk zamanlar.
Marka olarak bence TR. yol şartlarına en uygunu Biridgestone derim.

Lastikçi tavsiye etti bizim ebatlar özel mis her yerde bulamazsınız dedi 55 de işiniz i görür dedi

Israrlar 45 16 isteyecez o zaman teşekkürler

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Kumhoo 275 TL Dunlop 370 ... Neyi tavsiye edersiniz arkadaşlar

205/55/16 dizel toledoda önler sürtüyor benim kiş lastiklerim o ebatta geri söktürdüm 205/50/16 yaz lastiği aldim ince yanak bozuk yolda çok sert oluyor 50 yanak ideal bence

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Her aracın bir lastik ölçü standartları vardır. Bunların dışına pek çıkamazsın çünkü çamurluk iç boşlukları ve teker dönme açıları değiştirilemez bir yapıya sahiptir. (çok uğraşırsan herşey değişir o ayrı :) ) Toledo için kullanabileceğin lastik ebatları aşağıdaki gibidir.

upload_2018-2-21_16-32-30.png

Geri
Üst Alt