Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo klimam soğutmuyor

maalesef 2 kez getirtdiğimiz cıkma kompresörde arızalı cıktı.sorunun kesin kaynağı kompresör olarak tescillendi.yüksek bir tamir mebiağıyla karsi karsıya kaldık.olmassa sıfır kompresör taktıracağım yada arızayı fiyattan düşüp satacağım.yardımlarınız icin tesekkürler.

@akkayaadem benzer bi sıkıntı benim aracımda daoldu elektrikcime gittim kontrollerden sonra elektrik sigortasını değiştirdi [akünün üstünde] sorun halloldu

sayın faw13 servise hic bulasmak istemiyorum.malum cok ucuk rakamlar cıkarıyorlar.tamir olabilecek parcaları bile değiştirmeye kalkıyorlar.sayın yukcell88 kayseride klima tamiri yapabilen işinin eğli usta varmı bildiğin birde sansımı orda deneyeyim.

Merhabalar yeniden, alıntı yaptığınız kişinin nick'inin başına @ işareti koyarsanız o kişiye bildirim gider,

Kayseri'de ben de klimam soğutmuyor diyince tavsiye alıp gittiğim yer oldu, lakin kompresör tamirinde biri var mı inanın bilmiyorum. Sizin için en iyi çözüm ya Kayseri ya Konya'da çıkmacılarla görüşmeniz. Konya'da büyük bi VW çıkmacısı var bildiğim kadarıyla.

bende cıkma kompresörü konya dan cıkma parcacıdan getirtmiştim.ilk gelen kompresör arızalı cıktı.gönderdik ikinci gelen kompresor ise calıştı.cok güzel soğutmaya başladı ama cok sesli ve titreşimli calışıyordu ikinci defa gelen kompresör.sanki dizel motor gibi calısıyordu.sanırım onunda kasnağında problem vardı.sokturup tekrar gonderecem kompresoru.lakin cıkma kopresorlerde sorunlu olabiliyor.

bende cıkma kompresörü konya dan cıkma parcacıdan getirtmiştim.ilk gelen kompresör arızalı cıktı.gönderdik ikinci gelen kompresor ise calıştı.cok güzel soğutmaya başladı ama cok sesli ve titreşimli calışıyordu ikinci defa gelen kompresör.sanki dizel motor gibi calısıyordu.sanırım onunda kasnağında problem vardı.sokturup tekrar gonderecem kompresoru.lakin cıkma kopresorlerde sorunlu olabiliyor.
Tabi ki ihtimal dahilinde. Sağlık olsun, orta ölçekte şehirde yaşamanın sorunları ne yazık ki durumunuz.

Geri
Üst Alt