Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo klimam soğutmuyor

sayın çöllü e bay dan nasıl alışveriş yapılıyor.bilgi verirseniz sevinirim.ayrıca almanyadan türkiyeye kargo bedeli ne tutar.yoksa yaz tatilinde izne gelen gurbetci tanıdıklaramı getirtsem.

evet 300 tl ile 400 tl arası dediler cıkması.sıfırı 850 tl.

arkadaşlar konumuzla alakası yok ama sizlere bir şey sormak istiyorum.dün kayseri erciyes tıpa gittim.aksaraydan kayseriye giden yolları belki bilirsiniz.kayseriden aksaraya gelirken dikkatimi ceken bir şey oldu.yokuş aşağı inerken ayağımı gazdan cekiyorum aracım hızdan düşüyor.ama arac 5. viteste yani vitesi boşa alma gibi bir durum yok.gaz verdiğimde hızlanıyor.ayağımı gazdan cektiğimde tekrar hızdan düşüyor.aracımda hız sabitleyici yok.aceba normal bir durummu yoksa bir sorun mu var.ben yokuş aşağı giderken arac hızlanır diye tahmin ediyorum.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

arkadaşlar konumuzla alakası yok ama sizlere bir şey sormak istiyorum.dün kayseri erciyes tıpa gittim.aksaraydan kayseriye giden yolları belki bilirsiniz.kayseriden aksaraya gelirken dikkatimi ceken bir şey oldu.yokuş aşağı inerken ayağımı gazdan cekiyorum aracım hızdan düşüyor.ama arac 5. viteste yani vitesi boşa alma gibi bir durum yok.gaz verdiğimde hızlanıyor.ayağımı gazdan cektiğimde tekrar hızdan düşüyor.aracımda hız sabitleyici yok.aceba normal bir durummu yoksa bir sorun mu var.ben yokuş aşağı giderken arac hızlanır diye tahmin ediyorum.bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.
kardeşim araç boşta iken hızlanır ama vitesteyken pek hızlan maz rölantiye alır .yani sendekli durum çok normal hatta degerlere bakarsan anlık tüketim degerlerine boşta iken 3,4 felan gösterir beş yada altıncı viteste 0,0 gösterir

uzun bir aradan sonra foruma girme fırsatım oldu.arkadaşlar klima sorunum hala devam ediyor.bu gün cıkma klima kompresorü taktırdım.yıne soğutmadı.aracın polen filtresi drıer kurutucu filtre değişti. klima hortumları ve peteği hepsi sökülüp temizlendi.yeni gaz basıldı ama yine soğutmuyor kafayı yiyceğim arabamı da cok seviyorum.böyle giderse satmak zorunda kalacağım. neden soğutmaz bilgisi olan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum.bu arada klıma kompresorunun arızalı olup olmadığını kendim nasıl anlarım lutfen yardım edin.:(:(:(

uzun bir aradan sonra foruma girme fırsatım oldu.arkadaşlar klima sorunum hala devam ediyor.bu gün cıkma klima kompresorü taktırdım.yıne soğutmadı.aracın polen filtresi drıer kurutucu filtre değişti. klima hortumları ve peteği hepsi sökülüp temizlendi.yeni gaz basıldı ama yine soğutmuyor kafayı yiyceğim arabamı da cok seviyorum.böyle giderse satmak zorunda kalacağım. neden soğutmaz bilgisi olan arkadaşların acil yardımlarını bekliyorum.bu arada klıma kompresorunun arızalı olup olmadığını kendim nasıl anlarım lutfen yardım edin.:(:(:(

Bu kadar uzun süre böyle bir sorunun olmasını aklım almıyor... Kayseri' ye geliyorsanız servis'e gösterin bir derim. En azından sorunu bulsunlar. Ama gazı tamam, hortumları vb. tamam, kompresör tamam ee neyi bekliyor bu klima? Hayret bir şey...

Bir sorum olacak, klima gösterge paneli çalışıyor mu? Yani kararma vb var mı?

araç çalışırken klimayı en soğuğa getirip yüksek hızda çalıştırın, motor sesini dinleyin, devir saatine bakın, sonra klimayı komple kapatın motor sesini dinleyin, devir saatine bakın, kompressörün sesi kesilip devir saati düşüyorsa kompressör çalışıyordur.

Gaz eklettikten sonra gaz seviyesini kontrol ettirdiniz mi? kaçak falan olabilir bir yerlerde.

klima gösterge paneli calısıyor.akma kararma yok.gaz kacağı yok.bugun bi cıkma kompresör taktırdım.iyi soğuttu ama klima kompresörü cok sesli calısıyor.dizel motor bile bundan sessiz.cok gürültülü ve titremeli calstı.yarın sanayiye gidip tekrar sokturecem kompresoru ve iade edeceğim cıkma almıstım.sayın yukcell88 bu kadar uzun bir sure bu sorunun olması aracıma cok fazla binmiyordum.bu günlerde bi tatile gittim coluk cocuk sıcakta perişan olduk.

sayın faw13 servise hic bulasmak istemiyorum.malum cok ucuk rakamlar cıkarıyorlar.tamir olabilecek parcaları bile değiştirmeye kalkıyorlar.sayın yukcell88 kayseride klima tamiri yapabilen işinin eğli usta varmı bildiğin birde sansımı orda deneyeyim.

Geri
Üst Alt