Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo için 5m yayı merak edenler..

nightwish1903

Kayıtlı Üye
takıldıktan 10dk sonraki hali.1cm daha düşecek zamanla.konfor açısından normale göre biraz daha zıplıyor tabi :) 4 kişi binince neler olacağını merak ediyorum şuan için.taktırcak arkadaşlar vardı.referans olması açısından ekledim.

Gayet şık olmuş, güle güle kullan... Maşallah.. Gıcır gıcır duruyor..

Araç çok esniyormu kasislerde falan? Altını vurursan haber et :) Benim karter koruma baya altta kalıyor, pat küt vuruyorum eğer biraz hızlı girsem.
Senin arka camlarda siyah cam filmi mi var, yoksa camlar renkli mi?

güle güle kullan.Yakında bende yayları cıkarıp coilleri takıcam.

Uygun fiyatlı ve istediğim gibi bir coilover olsa ben de almayı düşünüyorum. veya daha ekonomik bir çözüm olarak, güzel bir süspansiyon kiti.

güle güle kullan kazasız balasız nazarsız inşeALLAH..
yanlız 5 e göre biraz az düşmüş

Uygun fiyatlı ve istediğim gibi bir coilover olsa ben de almayı düşünüyorum. veya daha ekonomik bir çözüm olarak, güzel bir süspansiyon kiti.

ucuza bir konu açıp link koymuştum ona baktın mı hiç

toledo coıloversız ınmeyen bır aractır her marka modelde orjınal oynamadan halı bu kadar olur ... gule gule kullan abı sanırım ıstedıgın gıbı olmustur

Gayet şık olmuş, güle güle kullan... Maşallah.. Gıcır gıcır duruyor..

Araç çok esniyormu kasislerde falan? Altını vurursan haber et :) Benim karter koruma baya altta kalıyor, pat küt vuruyorum eğer biraz hızlı girsem.
Senin arka camlarda siyah cam filmi mi var, yoksa camlar renkli mi?

walla daha 50km anca kullandım ama sanki yere ben vuracakmışım gibi gerildim söylentilerden ötürü :) işin garibi kartel koruması yok aracın.orjinalde de mi öyle?
cam filmlerim otellere film yapan bi arkadaşım hediye etti bilmem kaç mikron en iyi filmmiş uygulayan ustada söyledi.çok koyuda değil.ön cam hariç filmli.sorarım düşünüyorsan

Geri
Üst Alt