Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo hakkında ufak tefek endişeler .

mfirat

Kayıtlı Üye
arabayı alalı bir hafta oldu memnunum ama Frenleri çok berbat geldi birde mesela gaza bastıgımda motorun yerınden oynadıgı hissediliyor vites felan yerinden oynuyor bu sadece benım arabadamı boyle gaza bastıgımda vites kasılıyo gibi oluyor bırakınca geri boşalıyor değişik geldi .. sizdede boylemi merak ettim

üyeler bölümünde kendinizi TanıstırırSanız daha iyi yardımcı olurlar :eek:key:

toldedom olmasa da motor-şanzıman kulakları ve fren bakımı istiyor gibi..

sıfır toledo almadığına göre balataların eskimiştir.. disklerin değişim zamanı gelmiştir..
motor yerinden oynama olayı tam anlayamadım azda olsa her arabanın motoru gaz verdikten sonra
oynama yapar

Aracın motor kulaklarına ve fren dısk balatalarına baktır.Toledoların frenlerı bır cok aractan ıyıdır.Bugune kadar ust uste yaptıgım frenlerde bıle benı uzmedi.Her zaman durmayı bildi.

bilmiyorum mesela vites 4 de gaza başınca vites kolu 2-3 cm ileri gidiyor elle tutmaya çalışsamda gidiyor . sanki boyle motor gazı bastıgımda yerınden fırlıycakmış gibi hissediyorum çok aşırı anam babam bişey yok ama genede merak ettim hepsimi boyle yapıyor diye

Arkadaşlarında yazdıkları gibi motor kulakları, şanzıman, fren balataları ve disklerin kontrol edilmesi lazım.. Sahip olduğunuz araç üst sınıf ve kaliteli bir araç yani bu saydığınız problemler bu araba için normal değil, sadece bakım zamanı geldiği içindir..

sanzıman kulagına baktır mutlaka,ayrıca fren konusunda 256mm dıskler var efsane olmasada tatmınkardır.ben bıtık dısklerımle bıle ıyı frenaja sahıptım

bahsettiğiniz sorunlar bende de yok..bence de bi baktırın..

vites lu olayı benim araçta da oluyor ne iş ve vites biraz kemikli geçişe sahip normal mi acaba

Geri
Üst Alt