Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Fren sorunu

srhtozt

Kayıtlı Üye
Akşam işten döner arabayı çalıştırdığım zaman şu dikatimi çekti frene basınca önce az bir boşluk ve sonra metalin metale vurması gibi bri tıklama sesi oluyor. araba çalıştıktan sonra yoldayken bu kesiliyor. arabayı park ettim biraz bekleyip gene çalıştırdım gene aynı tıklama sesi oluyor sebebi nedir sizce? frenlerde bir sorun yok gibi duruyor.

fren balataları daha 10. ayda değişmiş ben arabayı 11. ayda aldım ama elimde servisin faturası var.

Fren hidroliğini kontrol ettiniz mi? Seviyesine bir bakın derim.
Yolunuz düşünce bi oto tamircisine uğrayın bence. Fren arızaları tespiti çok basit arızalardır.

sağolasın artık hafta sonu baktırırm yarın baktırma imkanım yok gibi inş ciddi bir sorun çıkarmaz yarın. zaten çıkarırsa nasıl birkaza yaptığımı anlatırım:)

Geri
Üst Alt