Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Fiyat değişimi hakkn

elgeneral

Kayıtlı Üye
Aklıma takılan bir soruyu sizlerle danışmak istedim
Şu an olan fiyattan 1.2 tsi 105HP benzinli aracı 47.900 olan fiyat dan anlaşıp 1000 tl kapora istiyorlar onu da verip sipariş etsem mayıs da teslim edilir diyorlar.
Soru : Bu aracın fiyatı ilerleyen aylarda yükselirse bizim aldığımız fiyat da bir değişme olacak mı ya da fiyat düşerse biz pahalıya mı almış olacağız nasıl bir yol izleniyor merak ettim...

Teslim sırasındaki fiyat değişiklikleri direkt müşteriye yansıtılır.

Klasik dogus taktigi var bu iste. Yani kur değişiklikleri musteriye yansıtılır.

Fiyat farkını yansıtıyorlar ve bunu size kapora aldıkları zaman söylüyorlar

Kedidir KEDİ

kapora yı verdik arabanın gelmesini bekliyoruz 15.000 civarı kalan peşinatı vereceğiz aracı alırken.

Fiyat düşmez hocam :D en azından bunun için içiniz rahat olsun.

arabayı teslim alacağım zaman fiyat ben anlaştığımda 47.900 iken 53.000 lira oldu diye çıkıp gelirlerse olay çıkarırım sonuçları ağır olur endişem o yüzden...

arabayı teslim alacağım zaman fiyat ben anlaştığımda 47.900 iken 53.000 lira oldu diye çıkıp gelirlerse olay çıkarırım sonuçları ağır olur endişem o yüzden...
Ben şu anki arabami almadan once vw bayisine gittim ve passat comfortline modeli icin anlasmaya varirken önce 6 ay siranin oldugunu ogrendim sonra da peki şu anki fiyattan mi vereceksiniz dedigimde gülerek hayir o anki kurdan hesaplayacagiz dediler. Kapora işe yaramiyor o sadece sıra icin verilen miktar. Ben ne mi yaptim hem o kadar para verip hem de sonu belli olmayan bir maceraya gerek duymayarak gittim baska bir arac aldim.
Insallah artis olmadan alırsınız.

Fiyat artarsa paranızı kaporanızı geri alabilirsiniz diye biliyorum.Cidden çok saçma bir sistem.
Ben ondan tam emin değilim ama elemanlar ona göre sipariş geçiyor. Bence geri almak zor olabilir..bir de sipariş verirken imzalanan kagida bakmak lazim. Orada kesinlikle yaziyordur

Geri
Üst Alt