Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo Evo gitti.

hayurlı ugurlu olsun..aile babası bir öğretmene hız yakışmaz zaten..sağdan 100 le devam mehmetçim..konforu yeter :eek:key:

hayurlı ugurlu olsun..aile babası bir öğretmene hız yakışmaz zaten..sağdan 100 le devam mehmetçim..konforu yeter :eek:key:
canım hız istediğinde benim eski tdi sport çok yakın bir arkadaşımda. alır eğlenirim biraz. 1-2 gün içinde jant ve yaylarım geliyor. fotoları paylaşırım.
herkese teşekkürler tekrar iyi dilekleriniz için.

Abi hayırlısı olsun güle güle kazasız belasız bin inş :)

Kral hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..a5i alınca leonu sana 12.500e vericem abi söz:) yine seat olsun yani

Hayırlı olsun hocam yeni aracını kazasız belasız güzel günlerde kullan...

hayırlı olsun mehmet abi yenisini görelim resimleri beklıyorum :))

(yeni kasa toledoyu yerlere atmayın tamam bizim kasa efsane ama yeniside tam bır aile arabası )

senı yavaşlamış gordum mehmet :) hayırlısı olsun artık gozunu kapatıp arabana bıneceksın motor sesı dınlemeye gozlerın ıbrelerı kontrolune son

senı yavaşlamış gordum mehmet :) hayırlısı olsun artık gozunu kapatıp arabana bıneceksın motor sesı dınlemeye gozlerın ıbrelerı kontrolune son
zaten ibreyle işim yoktu Kıvanç.sadece radara girmemek için ibreye bakıyordum :D ama baya bir yavaşladık :D

Geri
Üst Alt