Toledo Evo gitti. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Toledo Evo gitti.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar toledomu sattım. adanadan 4 tuning sahibi Mansur bey aldı. daha doğrusu 2006 toledo ile takas yaptık. 4. seatımı almış bulunmaktayım.

setnogrom

Kayıtlı Üye
Hayırlısu olsun abi model yükseltmişsin en güzeli Allah kaza bela vermesin.

xx

mehmetelt

Kayıtlı Üye
teşekkürler arkadaşlar. evet 1.6 reference. tüplü ve öfkeli:p

kfy

Administrator
hayırlı olsun mehmetim Seattan kopmamana çok sevindim

patrıot

Kayıtlı Üye
yanlış anlama ama o modelle sendekini asla takaslamazdım.Senin için hayırlısı olsun.

mehmetelt

Kayıtlı Üye
hayırlı olsun mehmetim Seattan kopmamana çok sevindim
çok teşekkürler Cezmi Abi. seattan vaz geçmek zor gerçekten.
yanlış anlama ama o modelle sendekini asla takaslamazdım.Senin için hayırlısı olsun.
adaş valla artık intercooler borusudur, yok enjektördür yok zırttır yok vırttır yıllık 800 küsür vergidir. öde öde sıkıldım. tamam performans neredeyse sıfır ama oturma pozisyonu sürüş zevki süper. artık koy yağını suyunu bin öyle araba istiyorum.

b.arat

Forumdan Uzaklaştırıldı
Eski kasa hakikaten efsane... Bu tespite sonuna kadar katılıyorum... ama yapmayın be arkadaşlar son kasanın hakkını da yemeyelim. Tamam toledo nun karakterinin dışında bir tasarım olmuş ama bu, aracın kötü olduğu ya da yanına yanaşılmaması gerektiği anlamına gelmesin. Bu kasayla araç geniş ve daha yüksek bir aile arabası olmuş. Ben bir yılı geçkindir sorunsuz ve keyifle kullanıyorum. Lpg den sonra aracımla ilgili yargılarım daha da olumlu hale geldi. Çünkü şaşılacak derecede uyumlu... Almayı düşünenlere de tereddütsüz öneriyorum. Unutmayalım ki bir önceki kasanın temizini bulmak gerçekten zor. Ama makul fiyatlara yeni kasa toledo bulunabiliyor. Ben toledo keyfinin sürülmesinden yanayım. Yeni kasa da toledo adına yakışır bir arabadır. Mehmet kardeşime de hayırlı olsun diyorum... Kazasız belasız kullansın... Keşke stylance olsa imiş... Ehh takas olunca reference ye de eyvallah denir...