Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo EPC ışığı yandı

Ali

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geçen arabamı sabah çalıştirdigimda EPC ve kötü yakıt tüketiminde yanan lamba(gazli arabalarda yanan lamba) birlikte yandi. Yola gitmem gerekliydi. Bir sorun olmadan 500 km yaptim ama firsat bulup gosteremedim. Giderken çalışan hız sabitleme gelirken çakışmadı. Hala çalışmıyor ve ışıklar yanmaya devam ediyor.

Fikri olan varmi acaba veya onceden basina gelen. Sigortalarda bir sorun olabilirmi. Arabada baska bir anormallik yok.

Sigorta olsa başka bişeyler daha çalışmaz sabitleyiciyle birlikte bence EPC ile ilgili bi durum var yakın zamanda bi servise uğra derim..

Dostum halletim sorunu. Fren pedalının orada bir düğme varmış. O bozulmuş. Düğme bozulunca hız sabitleyici devre dışı kalmış.

benim aracımda hız sabitleyici yok ama iki gün önce benim de yandı EPC. nedendir acaba

Hala yaniyorsa sorunun %90 fren pedalindaki musurden kaynaklaniyor

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt