Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Megachips

Toledo cam rüzgarlığı

Konu, 'Sanal Modifiye' kısmında scream_55 tarafından paylaşıldı.

1. scream_55

scream_55 SCW Üyesi

Beğenileri:
    1

İyi geceler arkadaşlar. 2000 Toledoma cam rüzgarlığı takmayı düşünüyorum. esratuning.com diye bir sitede takımı 27 TL diyor. Yalnız site çakma duruyor. Pek güvenemedim. DFaha önce burayı duyan alışveriş yapan oldu mu?

2. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

Beğenileri:
    584

esratuning.com değilde eliftuning.com'dan alışveriş yapan bir arkadaşım vardı zamanında ve sorunsuz gelmişti aldığı ürün o sitedede toledo cam rüzgarlıgı var istersen ordan bakabilirsin..

3. scream_55

scream_55 SCW Üyesi

Beğenileri:
    1

Orayı gördüm Doğukan fiyat olarak baya bi fark var. bahsettiğim yer daha uygun ama güvenilir mi onu bilmiyorum. kullanan bilen var mı acaba?

4. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

Beğenileri:
    373

site banada biraz çakma geldi yani iletişim numarası yok adresi yok zaten ucuz etin yahnisi yenmez
    aradaki 3-5 kuruşluk fark için pişman olma tavsiyem gittigidiyor veya sahıbınden sitelerinden alman hatta hepsiburada.com a bakabılırsın

5. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

Beğenileri:
    1.465

bahsettiğin siteye benimde içim atmadı ama eliftuning ten ben alış veriş yaptın hiç sorunsuz geldi ürünler

6. ugurulu

ugurulu SCW Üyesi

Beğenileri:
    41

ben güvenmediğim sitelerden bazen 2-3TL lik malzeme alıp geliyomu gelmiyomu ne kadar zamanda geliyo deniyorum ama bu siteyi hiç kullanmadım.

7. d_darko

d_darko SCW Üyesi

Beğenileri:
    83

Ben de güzel bir cam rüzgarlığı almak istiyorum. Ama birkaç yerde satılıyor zaten, onlarla ilgili yorum da, "cam sıkışıyor, yapışmıyor, çok adi... vs vs" gibi. Tavsiye edeceğiniz bir yer ve marka varsa ordan alalım.

Sayfayı Paylaş