Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo bagaj kapağı

eşrefli

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 2003 seat toledo signo plus arabamın bagaj kapağı kilitli kaldı açılmıyor anahtar çalışıyor bağaj açma mandalı boşa çalışıyor nasıl söküleceğini bilen varmı bagaj içine girdim fakat ulaşabileceğim bir yer bulamadım yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Off abi çok zor bir işlem bu . Arka koltukları yatırıp bagaj içine ulaştıktan sonra her iki kapağı söküp içlerinde ki 20 tors vida var onları söktükten sonra iç tutamakın dibinde de bir yıldız vida var onu söktükten sonra pandizotu zorlayarak kendine çekeceksin lakin açtıktan sonra yapacak çok fazla bir şeyinde yok maalesef zira büyük olasılıkla döküm olan açma mekanizmasının ayağı kırılmıştır :(

ben bir kere kırmıştım o ayağı bir kere de yerinden oynamıştı serviste düzeltmişlerdi

arkadaşlar sorun halloldu sanayide kilitçi halletti içindeki parça kırılmış onu ortasından deldi oraya vida ve somun taktı eskisinden sağlam oldu 20 lira para aldı ben aklımdan 50 geçiyodu sevincimden kalan paraya gittim bira içtim.

Heheh yarasın abi. Nasıl dediğim gibi biraz külfetli iş değil mi ?

"20 lira para aldı ben aklımdan 50 geçiyodu sevincimden kalan paraya gittim bira içtim."

=))) çok güldüm abi afiyet olsun

Ha aklıma gelmişken abi kargo adresi vereyim bende sana klavye üzerinden nasıl yapılacağı konusunda fikri verdim alayım efes'imi :D

şerefe yüksel(eşrefli)abi

mert efes sana kurban olsun be kardeşim istersen hani helal ile haramı karıştırıyosun ya ikiside beyaz ama karışınca rengi bulanık oluyo ondan ısmarlarım.

arkadaşlar sorun halloldu sanayide kilitçi halletti içindeki parça kırılmış onu ortasından deldi oraya vida ve somun taktı eskisinden sağlam oldu 20 lira para aldı ben aklımdan 50 geçiyodu sevincimden kalan paraya gittim bira içtim.

zaten bahane arıyoruz icmeye :D güzel bir örnek olmuş buda

Geri
Üst Alt