Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo arıyorum. bu arabalara bakar mısınız ?

ya size bir sey daha soracam. bi arac vardı temizdi. plakadan sorgulattım 3 adet hasar kayı cıktı. birnde 2000 birinde 8000 birinde fiyat yazmıyordu.şimdi sase numarasından sorgulattım sadece 1 hasar kaydı cıktı ama fiyat yok.

araba 2005 model focus hb.

Biz arabanın iyiliğine ya da kötülüğüne birşey demiyoruz ki canım kardeşim. Sadece 13 yaşına gelmiş (5 yıl sonra reşit olacak) olan bir araca 20.000 TL gibi bir rakamın çok olduğunu dile getiriyoruz. Katılırsın veya katılmazsın, bu İsmail abimin fikri. Aynı zamanda benim de fikrim.

yanı dostum napıcak mıllet bellı bır paraya aldıgı arabayı bıraz kullanıp bellı yasa gelınce hurda fıyatınamı versın ne beklıyosunuz anlıyamadım pıyasa denılen bısey var sonucta 13 ysındakı aracta olsa pıyasası oysa ya verır alırsın yada alamzsın ben 2012 albeaya verıcegım parayı full 2004-2006 kasaya veırım ıcımde hıc acımaz yası bırının sıfır bırının 10 anlatabıldımmı onemlı olan yas degıl yası dahı olsa arabadan alıcagın tattır benım gozumde motor ıyı konfor ıyıyse o paraları kesınlıkle hakkedıyor

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ya size bir sey daha soracam. bi arac vardı temizdi. plakadan sorgulattım 3 adet hasar kayı cıktı. birnde 2000 birinde 8000 birinde fiyat yazmıyordu.şimdi sase numarasından sorgulattım sadece 1 hasar kaydı cıktı ama fiyat yok.

araba 2005 model focus hb.
hocam sana tavsıyem uzerıne bırazdaha koy sıfır bır ıbıza al derım cunku sen bu sekılde bu fıyata ıkıncı elde ıllakı sıkıntı yasıycaksın bnce sıfır ısıne gır ıkı yıl garantıden kafan rahat olsun 5 yılda motor aksamından kafan rahat olsun

Geri
Üst Alt