Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo arıyorum. bu arabalara bakar mısınız ?

Ben toledo piyasasını bilmem ama 13 yaşındaki bir aracada 20 bin vermem.
Size bol şanslar

valla piyasası boyle. 2004 leri 25-26 ya kadfar cıkıyor.

ugur kardeş 8 v olup olmadıgını nasıl anlayabilirim?

şu aralar bir subaru impreza alma arifesinde gibiyim isterseniz benim aracıma bakım 2004 toledo 1.6 16v signo plus. triger seti 4 balata yeni değişti bakımı yeni yapıldı her türlü kefilim aracıma fiyat olarak 24.000 düşünüyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ben toledo piyasasını bilmem ama 13 yaşındaki bir aracada 20 bin vermem.
Size bol şanslar
bu fiyatlara binilebilecek en iyi arabalr. Daha iyisi varsa da ben bilmiyorum demektir

şu aralar bir subaru impreza alma arifesinde gibiyim isterseniz benim aracıma bakım 2004 toledo 1.6 16v signo plus. triger seti 4 balata yeni değişti bakımı yeni yapıldı her türlü kefilim aracıma fiyat olarak 24.000 düşünüyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu fiyatlara binilebilecek en iyi arabalr. Daha iyisi varsa da ben bilmiyorum demektir
halil kardeş araba nerde? bir de fotografları var mı ? ciddi alacıyım eger anlasırsak olabilir.

halil kardeş araba nerde? bir de fotografları var mı ? ciddi alacıyım eger anlasırsak olabilir.

alıcaksanız arac sahıbnden yada galerıden almak yerıne forumda satan arkadsların arabalarını dusunun derım cnku forumda bırbımızın araclarını tanıyoruz bende ıboyla forum sayesınde tanıstım aacını ıyı bılırım gozum kapalı tavsıye edrım aracı bakımlı ve hırpalanmamıstr umarım anlasırsınız :)

alıcaksanız arac sahıbnden yada galerıden almak yerıne forumda satan arkadsların arabalarını dusunun derım cnku forumda bırbımızın araclarını tanıyoruz bende ıboyla forum sayesınde tanıstım aacını ıyı bılırım gozum kapalı tavsıye edrım aracı bakımlı ve hırpalanmamıstr umarım anlasırsınız :)

kısmet kardeş insallah olur :)

Geri
Üst Alt