toledo arıyorum. bu arabalara bakar mısınız ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

toledo arıyorum. bu arabalara bakar mısınız ?

#ismail

Kayıtlı Üye
Ben toledo piyasasını bilmem ama 13 yaşındaki bir aracada 20 bin vermem.
Size bol şanslar

halil001

Kayıtlı Üye
şu aralar bir subaru impreza alma arifesinde gibiyim isterseniz benim aracıma bakım 2004 toledo 1.6 16v signo plus. triger seti 4 balata yeni değişti bakımı yeni yapıldı her türlü kefilim aracıma fiyat olarak 24.000 düşünüyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Ben toledo piyasasını bilmem ama 13 yaşındaki bir aracada 20 bin vermem.
Size bol şanslar
bu fiyatlara binilebilecek en iyi arabalr. Daha iyisi varsa da ben bilmiyorum demektir

ozersin85

Kayıtlı Üye
şu aralar bir subaru impreza alma arifesinde gibiyim isterseniz benim aracıma bakım 2004 toledo 1.6 16v signo plus. triger seti 4 balata yeni değişti bakımı yeni yapıldı her türlü kefilim aracıma fiyat olarak 24.000 düşünüyorum

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bu fiyatlara binilebilecek en iyi arabalr. Daha iyisi varsa da ben bilmiyorum demektir
halil kardeş araba nerde? bir de fotografları var mı ? ciddi alacıyım eger anlasırsak olabilir.

atay78

Kayıtlı Üye
halil kardeş araba nerde? bir de fotografları var mı ? ciddi alacıyım eger anlasırsak olabilir.
alıcaksanız arac sahıbnden yada galerıden almak yerıne forumda satan arkadsların arabalarını dusunun derım cnku forumda bırbımızın araclarını tanıyoruz bende ıboyla forum sayesınde tanıstım aacını ıyı bılırım gozum kapalı tavsıye edrım aracı bakımlı ve hırpalanmamıstr umarım anlasırsınız :)

ozersin85

Kayıtlı Üye
alıcaksanız arac sahıbnden yada galerıden almak yerıne forumda satan arkadsların arabalarını dusunun derım cnku forumda bırbımızın araclarını tanıyoruz bende ıboyla forum sayesınde tanıstım aacını ıyı bılırım gozum kapalı tavsıye edrım aracı bakımlı ve hırpalanmamıstr umarım anlasırsınız :)
kısmet kardeş insallah olur :)