Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo almak istiyorum YARDIM LÜTFEN!!!!!

ahmetsarica07

Kayıtlı Üye
1,9 TDI 110 hp toledo almak istiyorum kullanıcıları yada bilgisi olanlar yardımcı olabilirmisiniz???Araç sahibi olmak gerçekten zormuş....:(

merhaba oncelıkle hosgeldınız fakat ılk olarak uyeler bolumunde kendınızı tanıtmanız gerekıyor ve sonra emınım kı bılgısı olan arkadaslar yardım edıceklerdır:) iyi forumlar...

Sizi üyeler bölümünde bi tanıyalım araba almak zor iş gerçekten Allah kolaylık versin umarım istediğiniz gibi bir araç bulursunuz... forum kuralları gereği büyük harf bağırmak anlamına gelir bunu da unutmayalım....:eek:key:

teşekkür ederim serhat abi

Bişey değil umarım aradığını bulmana yardımcı olabilir bulduğun birkaç ilanı burada paylaşırsan insanlar aşağı yukarı istediğin araç hakkında sana yardımcı olabilirler fiyat aralığın ve kaç model istediğini yazarsan iyi olur....:eek:key: kafana takılan bi araç varsa ilan linkini burda paylaş....:eek:key:

abi toledo çok hoşuma gidiyor.almak istediğim aracında dizel olmasını çok istiyorum.çevremde toledo kullanan birçok kişi var ama hepsi benzin/lpg dizel için bişey diyemem diyolar.aradığım toledo 1,9 tdı 110 hp 2001,2003,2004 signo.birçok ilan var ama hepsinin km si 120.000 üzerinde.bide şu var dizel bu km ler arasında bir toledo nasıldır???

abi toledo çok hoşuma gidiyor.almak istediğim aracında dizel olmasını çok istiyorum.çevremde toledo kullanan birçok kişi var ama hepsi benzin/lpg dizel için bişey diyemem diyolar.aradığım toledo 1,9 tdı 110 hp 2001,2003,2004 signo.birçok ilan var ama hepsinin km si 120.000 üzerinde.bide şu var dizel bu km ler arasında bir toledo nasıldır???

1.9tdı yıllardır yollarda olan Passat-a4-a3-golf-leon-transporter gibi araçlarda kullanılan ekonomik performanslı ve torkuyla çok keyifli bi motordur zaten araç alırken 1.9tdı tercih eden insanlar km yaptıkları için tercih etmektedirler bu motor eski kasa leonlardada mevcut 110hp seçeneği ile ben şimdiye kadar kötü motor diyeni duymadım 120000km çok değil ben 2008model 1.9tdı leonumu 102000km de sattım km düşük bulduysanız muhakkak araştırmalısınız dizel araç almak kolay değildir.... çünkü kmsi düşürülmüş olabilir bu tabi bir ihtimaldir çok iyi araştırmak lazım yetkili servis kayıtlarına bakmak lazım 1.9tdı olarak düşük km araç gerçekten benim gözümde altın gibidir birçok arkadaşta bunu söyleyecektir 120000km çok fazla değil ama gerçekten öylemi onuda sorgulamak lazım.... fiyat aralığınız nedir?

Güzele benziyo ama bana yorulmuş gibi geldi resimden bişey anlaşılmaz yakından bakılmalı kayıtları sorgulanmalı plakadan hasar sorgulamalı bide servis kayıtları varmı bakmalı km düşürülmüşmü düşürülmemişmi bunların hepsi bi ihtimal.....

Geri
Üst Alt