Toledo Aksesuar Hakkında İki Soru? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Toledo Aksesuar Hakkında İki Soru?

elgeneral

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımıza benim tavsiyem ile toledo 2015 almak için sipariş verdik opsiyon için geri dönüş yapılmasını bekliyoruz.
Ancak Opsiyon seçme konusunda kararsız kaldık;
1- Ön/arka kol dayama opsiyonu ücret ile seçilebiliyor ama style paketde standart olarak da veriliyor diye yazılmış acaba farklı bir çeşit mi o seçilen ona göre tercih edeceğiz.
2- Arka Koltuk Kafa Dayama 200₺ olarak eklenebiliyor ancak yine standart donanımda var görünüyor başka bir şekilde mi oluyor o denilen anlam veremedik.

#ismail

Kayıtlı Üye
Bence aynidir. Peki bunlar icin ne kadar talep ediyorlar?

elgeneral

Kayıtlı Üye
Arka Orta Koltuk Kafalığı 200₺
Kol Dayama 473₺

50 tane seat arabaya baktım kol dayama var
-bunların ikiside normalde araba da olmuyor mu? ben anlam veremedim... :))

faw13

Kayıtlı Üye
eğer almak istediğiniz opsiyonlarsa siz bildirin bunların olmasını istiyoruz diye, zate araçta olan donanımlarsa ekstra seçilmesine izin vermez sipariş aşamasında, fiyat da ona göre çıkar

Türbedereli

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşımıza benim tavsiyem ile toledo 2015 almak için sipariş verdik opsiyon için geri dönüş yapılmasını bekliyoruz.
Ancak Opsiyon seçme konusunda kararsız kaldık;
1- Ön/arka kol dayama opsiyonu ücret ile seçilebiliyor ama style paketde standart olarak da veriliyor diye yazılmış acaba farklı bir çeşit mi o seçilen ona göre tercih edeceğiz.
2- Arka Koltuk Kafa Dayama 200₺ olarak eklenebiliyor ancak yine standart donanımda var görünüyor başka bir şekilde mi oluyor o denilen anlam veremedik.

Biraz konuya cevap vermem geç oldu ama opsiyon olarak arka silecek koydurun.Arka koltuk kafa dayama koydurmayın görüş açısını önemli ölçüde kaybettirir.

Üst Alt