Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 5p araca bakarmısınız!

Fiyasko derken ? Kesinlikle katılmıyorum size.

Selçuk abi , kusura kalma yanlış anlasılmak istemem de , mk2 toledo ile mk1 leonlara baktığımızda aynı aracın sedan ve hatchback olarak gördük ve bu hoşumuza gitti. Şimdiki mk4 toledo ve mk3 leon ların teknik verilerinden genişlik , aks genişlikleri gibi kriterlerine baktığımızda toledo leondan ziyade daha çok ibiza ile birbirine çok yakın . Bu yüzden benim pek hoşuma gitmedi. mk3 leon'un genişliğinde bir toledo yapsalardı kesinlikle toledoyu secerdim.

İyice soğudum valla :( Ne araç alacam bilmiyorum kafayı yemek üzereyim ve arabaya ihtiyacım var bebek için. 30 bin bütçem var kafa gidik şaştım kaldım

Lpg'de ne yakıyor acaba bu araç ?
kaza bela yoksa uygun da yakıyorsa tam aile arabası. Arkası her ne kadar tipsiz olsada...

Geri
Üst Alt