Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Toledo 5p araca bakarmısınız!

Konu, 'Toledo' kısmında excellent19 tarafından paylaşıldı.

1. excellent19

excellent19 SCW Üyesi

35
    0
    6
  2. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Ilan bi kere yanlis. Koskoca toledoyu cordoba adi altinda yazmış. Bir de jeep demiş ya ona bisey diyemicem artik. Evet bu arac piyasada az var ama sonucta seat toledo. Bence cogu parca var olan seat modelleriyle aynidir.

Bunu beğendi. Türbedereli bunu beğendi.
  3. excellent19

excellent19 SCW Üyesi

35
    0
    6
    Evet acemilikten mi bilmiyorum ilanı yanlış vermiş gözde büyütmek içinde jeep yazmış. Aracı kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim? Dikkat edilmesi gereken konular neler ve özellikle yedek parça vs mevzurlarında korkularım var

4. Türbedereli

Türbedereli SCW Üyesi

121
    197
    43
    @#ismail İsmail'e katılıyorum. İlanı bile yalan yanlış veren bir şahısın arabasına şüphe ile yaklaşırım. Araç hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamam.

#ismail ve Leonm@nia bunu beğendi.
  5. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    Adam araba satıyor ilanı bile dikkatsiz veriyor... Fiyat iyi gibi ama km.sini araştır derim...

6. excellent19

excellent19 SCW Üyesi

35
    0
    6
    Daha km expertiz vs işine girmedim. Eğer karar verirsem elbet didik didik ederiz. Sadece bu kasada toledo almak mantıklı olur mu sıkıntı çıkarır mı bana

7. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

455
    210
    43
    Çok sevdiğim araçlardan biri, sadece 1.6 olması ve tüp mantığından tamamen uzak olduğum için vazgeçtiğim araçtır. Onun haricinde oldukça güzel bir görüntüsü ve genişliği vardır. Parça konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, ama gene bir araştırın.

Benim için, yakıt hariç alınası araba...

8. beetle

beetle SCW Üyesi

1.073
    291
    83
    bu toledo konusunda seat tam anlamıyla saçmaladı. 2005 modele kadar süper bi sedan yaptılar ama ondan sonra bu kasa ve şimdiki toledo tam bir fiyasko. sanki cordobanın yerine piyasaya çıkmış.
    bu kasa toledonun 2.0 tdi olması gerektiği kanısındayım. piyasası ölü bir araçtır. uzun vadede düşünülebilir.

Son düzenleme: 15 Aralık 2014
  9. Türbedereli

Türbedereli SCW Üyesi

121
    197
    43
    Fiyasko derken ? Kesinlikle katılmıyorum size.

10. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    benım arkadaşda aynısı var.kullandım gayet rahat yuksek bı arac.yol görme açısı geniş...işte bunların tek sıkıntısı var amortısman.vw grubu ve seat aracların amortısorlerı sert süspansıyona sahip.(sachs marka yağlı) takırtı tukurtular bozuk yolda canını sıkabilir ama cözümü var gazlı amortismanla değiştirmek.bende cordobayı aldıgımda ilk işim değiştirmek oldu tık yok konfor geldi yoksa toledolar güzel araç

Sayfayı Paylaş