Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 5p araca bakarmısınız!

Ilan bi kere yanlis. Koskoca toledoyu cordoba adi altinda yazmış. Bir de jeep demiş ya ona bisey diyemicem artik. Evet bu arac piyasada az var ama sonucta seat toledo. Bence cogu parca var olan seat modelleriyle aynidir.

Evet acemilikten mi bilmiyorum ilanı yanlış vermiş gözde büyütmek içinde jeep yazmış. Aracı kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim? Dikkat edilmesi gereken konular neler ve özellikle yedek parça vs mevzurlarında korkularım var

@#ismail İsmail'e katılıyorum. İlanı bile yalan yanlış veren bir şahısın arabasına şüphe ile yaklaşırım. Araç hakkında bilgim olmadığı için yorum yapamam.

Adam araba satıyor ilanı bile dikkatsiz veriyor... Fiyat iyi gibi ama km.sini araştır derim...

Daha km expertiz vs işine girmedim. Eğer karar verirsem elbet didik didik ederiz. Sadece bu kasada toledo almak mantıklı olur mu sıkıntı çıkarır mı bana

Çok sevdiğim araçlardan biri, sadece 1.6 olması ve tüp mantığından tamamen uzak olduğum için vazgeçtiğim araçtır. Onun haricinde oldukça güzel bir görüntüsü ve genişliği vardır. Parça konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, ama gene bir araştırın.

Benim için, yakıt hariç alınası araba...

bu toledo konusunda seat tam anlamıyla saçmaladı. 2005 modele kadar süper bi sedan yaptılar ama ondan sonra bu kasa ve şimdiki toledo tam bir fiyasko. sanki cordobanın yerine piyasaya çıkmış.
bu kasa toledonun 2.0 tdi olması gerektiği kanısındayım. piyasası ölü bir araçtır. uzun vadede düşünülebilir.

Son düzenleme:
bu toledo konusunda seat tam anlamıyla saçmaladı. 2005 modele kadar süper bi sedan yaptılar ama ondan sonra bu kasa ve şimdiki toledo tam bir fiyasko. sanki cordobanın yerine piyasaya çıkmış.
bu kasa toledonun 2.0 tdi olması gerektiği kanısındayım. piyasası ölü bir araçtır. uzun vadede düşünülebilir.

Fiyasko derken ? Kesinlikle katılmıyorum size.

benım arkadaşda aynısı var.kullandım gayet rahat yuksek bı arac.yol görme açısı geniş...işte bunların tek sıkıntısı var amortısman.vw grubu ve seat aracların amortısorlerı sert süspansıyona sahip.(sachs marka yağlı) takırtı tukurtular bozuk yolda canını sıkabilir ama cözümü var gazlı amortismanla değiştirmek.bende cordobayı aldıgımda ilk işim değiştirmek oldu tık yok konfor geldi yoksa toledolar güzel araç

Geri
Üst Alt