Toledo 5p araca bakarmısınız! | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Toledo 5p araca bakarmısınız!

#ismail

Kayıtlı Üye
Ilan bi kere yanlis. Koskoca toledoyu cordoba adi altinda yazmış. Bir de jeep demiş ya ona bisey diyemicem artik. Evet bu arac piyasada az var ama sonucta seat toledo. Bence cogu parca var olan seat modelleriyle aynidir.

excellent19

Kayıtlı Üye
Evet acemilikten mi bilmiyorum ilanı yanlış vermiş gözde büyütmek içinde jeep yazmış. Aracı kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim? Dikkat edilmesi gereken konular neler ve özellikle yedek parça vs mevzurlarında korkularım var

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Adam araba satıyor ilanı bile dikkatsiz veriyor... Fiyat iyi gibi ama km.sini araştır derim...

excellent19

Kayıtlı Üye
Daha km expertiz vs işine girmedim. Eğer karar verirsem elbet didik didik ederiz. Sadece bu kasada toledo almak mantıklı olur mu sıkıntı çıkarır mı bana

emre yamanlı

Kayıtlı Üye
Çok sevdiğim araçlardan biri, sadece 1.6 olması ve tüp mantığından tamamen uzak olduğum için vazgeçtiğim araçtır. Onun haricinde oldukça güzel bir görüntüsü ve genişliği vardır. Parça konusunda sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum, ama gene bir araştırın.

Benim için, yakıt hariç alınası araba...

beetle

Kayıtlı Üye
bu toledo konusunda seat tam anlamıyla saçmaladı. 2005 modele kadar süper bi sedan yaptılar ama ondan sonra bu kasa ve şimdiki toledo tam bir fiyasko. sanki cordobanın yerine piyasaya çıkmış.
bu kasa toledonun 2.0 tdi olması gerektiği kanısındayım. piyasası ölü bir araçtır. uzun vadede düşünülebilir.

Son düzenleme:

Türbedereli

Kayıtlı Üye
bu toledo konusunda seat tam anlamıyla saçmaladı. 2005 modele kadar süper bi sedan yaptılar ama ondan sonra bu kasa ve şimdiki toledo tam bir fiyasko. sanki cordobanın yerine piyasaya çıkmış.
bu kasa toledonun 2.0 tdi olması gerektiği kanısındayım. piyasası ölü bir araçtır. uzun vadede düşünülebilir.
Fiyasko derken ? Kesinlikle katılmıyorum size.

kirlisakal

Teknik Koordinatör
benım arkadaşda aynısı var.kullandım gayet rahat yuksek bı arac.yol görme açısı geniş...işte bunların tek sıkıntısı var amortısman.vw grubu ve seat aracların amortısorlerı sert süspansıyona sahip.(sachs marka yağlı) takırtı tukurtular bozuk yolda canını sıkabilir ama cözümü var gazlı amortismanla değiştirmek.bende cordobayı aldıgımda ilk işim değiştirmek oldu tık yok konfor geldi yoksa toledolar güzel araç