Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo 2006 1.6 8v 3000 devirde kaç km hıza çıkıyor

skysea01

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar benim aracım 2006 toledo staylance bse motor kulanıcılarına bir kac sorum olacak ilk sorum bneim aracım 3000 devirde 5 nci vitesde 90 yapıyor normalmidir?
ikinci sorum motor calısması inişli çıkıslı dengesiz çalısıyor servise gittiğimde normal diyorlar bu motorlarda aynı sorunu olan varmı yada sorunu cözen?

tabiki tanışalım ben orhan istanbulda katılıyorum aranıza

merhaba arkadaslar benim aracım 2006 toledo staylance bse motor kulanıcılarına bir kac sorum olacak ilk sorum bneim aracım 3000 devirde 5 nci vitesde 90 yapıyor normalmidir?
ikinci sorum motor calısması inişli çıkıslı dengesiz çalısıyor servise gittiğimde normal diyorlar bu motorlarda aynı sorunu olan varmı yada sorunu cözen?
1.soruna
baskı balatayla alakalı durum..gecenlerde baskı balatam sıyırdı önce 160 km/s 4000 devir görürken,180 km/s 4000 görmeye başladı...5.vitesde 2200-2500 aralığı görmesi lazım...(dizel cordoba) ama farketmez diye düşünüyorum.yakıtım değişti etken cok...sizin sorunuza dogru cevap bulmanız mumkun değil...baskı balata habercisi olabilir
2.soruna
filtreleri değiştirin(yağ,hava,yakıt) özellikle yakıt filtresi tıkalısa yapabilir.servis normal diyorsa anormal servismiş :) gecmiş olsun

Bencede bujileri filitreleri gaz kelebegi adaptasyon hepsini yaptim sibop ayarida yapalim dedim ama bizim araclarda yokmus oyle birsey

Geri
Üst Alt