Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 2005 MPV buji seçimi

wanted007

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar. Aracım 2005 1.6 102hp motor. Galiba leon ile aynı motora sahip yeni olduğu için halen aracı tanımaya çalışıyorum :) bu araçlar hangi bujiyi kullanıyor. Biraz bakındım çift tırnak diyen var tek tırnak diyen var iridyum diyen var normal diyen var. Ben iridyum buji takmayı düşünüyorum fakat emin olamadım. Bu konuda tecrübesi olan yazabilirse çok sevinirim.. forum içi arama yaptım bulamadım gözden kaçırmışsam affola.

Bosch iridyum kullanın Fiyat performans farkını göreceksiniz

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cevap icin tesekkurler. Boschun sitesine baktim 5 buji onerisi var biri 4 tirnak 1.1mm biri 2 tirnak 0.9mm biri de iridyum tek tirnak FR 6 KI 332S 0.7mm. ozaman bu iridyum bujiyi gonul rahatligiyla alabilirim yani :)

Arkadaşlar merhabalar. Aracım 2005 1.6 102hp motor. Galiba leon ile aynı motora sahip yeni olduğu için halen aracı tanımaya çalışıyorum :) bu araçlar hangi bujiyi kullanıyor. Biraz bakındım çift tırnak diyen var tek tırnak diyen var iridyum diyen var normal diyen var. Ben iridyum buji takmayı düşünüyorum fakat emin olamadım. Bu konuda tecrübesi olan yazabilirse çok sevinirim.. forum içi arama yaptım bulamadım gözden kaçırmışsam affola.

İridyum kullan NGK marka bulursan daha iyi olur

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt