Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 2001 Ön Yolcu Cam Açma Düğmesi

biyolog1982

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar. Foruma yeni katıldım. 2001 toledom var. öncam yolcu tarafı cam açma düğmem çalışmıyor. Açtım oksitlenmiş çalışmıyor. yenisini nereden alabilirim? Bikeç setiyi baktım bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

Özel servislerde de bulabilirsiniz yetkili servistende.

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

İyi akşamlar arkadaşlar. Foruma yeni katıldım. 2001 toledom var. öncam yolcu tarafı cam açma düğmem çalışmıyor. Açtım oksitlenmiş çalışmıyor. yenisini nereden alabilirim? Bikeç setiyi baktım bulamadım. Şimdiden teşekkürler.

oksitlenmiş demişsiniz orayı temizleyen spreyler var bi deneyin

balata yada pas temizleme spreyi ile temizleyin problem geçer diğer türlü en kötü 150 200 lira para harcarsınız

contak sıpeyleri var elinizden geliyorsa sizde temizlersiniz yok yapamam derseniz oto2000 var ordan soruşturun çıkmacı

Arkadaşlar Merhaba Ben kayseride yaşıyorum 2001 toledo signom var şöför tarafı cam açma düğmeleri çalışmıyor daha doğrusu aşağı indirmeye basıncada yukarı kaldırmaya basıncada camlar iniyor birde kapı kilidide aynı şekilde kapama fonksonuda kapama yapmıyor açma yapıyor nasıl yardımcı olursunuz?

Arkadaşlar Merhaba Ben kayseride yaşıyorum 2001 toledo signom var şöför tarafı cam açma düğmeleri çalışmıyor daha doğrusu aşağı indirmeye basıncada yukarı kaldırmaya basıncada camlar iniyor birde kapı kilidide aynı şekilde kapama fonksonuda kapama yapmıyor açma yapıyor nasıl yardımcı olursunuz?

Ömer hocam merhabalar, ikisinde de aynısını yapması garip, kumanda mekanizmasının içindendir diye düşünüyorum.

Sorun kolu değiştirmek değil, maliyeti düşük birşey sorun kapı içine zarar vermeden söküp takabilmek unutmayınız, bu duruma dikkat ederseniz siz bile değişebilirsiniz. Sanayi sitelerinde yedek parçacılarda zibil gibi :)

Ömer hocam merhabalar, ikisinde de aynısını yapması garip, kumanda mekanizmasının içindendir diye düşünüyorum.

Sorun kolu değiştirmek değil, maliyeti düşük birşey sorun kapı içine zarar vermeden söküp takabilmek unutmayınız, bu duruma dikkat ederseniz siz bile değişebilirsiniz. Sanayi sitelerinde yedek parçacılarda zibil gibi :)

Tamamda Hacım anlamadığım bi yana hangi parçayı almam gerek onu bilemiyorum açıkçası bu arabayı ben yeni aldım ve seatla ilgili bana kim yardımcı olur mesela kapını iç alt kısmındaki lambalar yanmıyor birde kapı açıca iç lambada yanmıyor sonra aracın teybi kanalları kafasına göre değiştiriyor oto elektrikçiye gitsem yeterli olumu sence??

Tamamda Hacım anlamadığım bi yana hangi parçayı almam gerek onu bilemiyorum açıkçası bu arabayı ben yeni aldım ve seatla ilgili bana kim yardımcı olur mesela kapını iç alt kısmındaki lambalar yanmıyor birde kapı açıca iç lambada yanmıyor sonra aracın teybi kanalları kafasına göre değiştiriyor oto elektrikçiye gitsem yeterli olumu sence??

Tanıdık elektrikçi bulabilirseniz iyi olur. Onun dışına aracınızı Zennecioğlu-Aksa gibi VWAG grubu üzerine çalışan bir firmaya götürmenizi tavsiye ederim. Mesela Zennecioğlu'nun kendi kaportacısı var özel servis gibi, kapıya zarar vermeden sökebilir diye düşünüyorum. Daha önce sökmüştür.. Yalnız naçizane tavsiyem, önce VOS-PAR gibi yedek parçacıya gidip ön kapı 4'lü cam açma düğme setinin fiyatını öğrenin, sonra zennecioğlunda sürpriz yaşamayın ;)

Geri
Üst Alt