Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 1.6 Sytlance & Altea 1.6 Stylance mi?

SEYMEN

Kayıtlı Üye
(2005-2006 model)Arkadaşlar bu iki arabadan birini almayı düşünüyorum. Ama hangisi daha kullanışlı ve iyi olur onu tam bilmiyorum. Toledonun çok tutulmadığını söylüyorlar.Arabalar konusunda da çok uzman değilim. Yardımlarınızı bekliyorum.

herşeyi aynıdır. bende toledo var gayet memnunum. tek farkları toledonun bagajı alteanın nerdeyse 1.5 katıdır. bazıları toledonun bagaj çıkıklığını beğenmiyor o yüzden tutulmuyor diyorlar. zevk meselesi kimi alteayı kimi toledoyu beğeniyor. bagaj ihtiyacınız varsa toledoyu alın derim. ama satarken daha kolay satayım derseniz altea derim.

herşeyi aynıdır. bende toledo var gayet memnunum. tek farkları toledonun bagajı alteanın nerdeyse 1.5 katıdır. bazıları toledonun bagaj çıkıklığını beğenmiyor o yüzden tutulmuyor diyorlar. zevk meselesi kimi alteayı kimi toledoyu beğeniyor. bagaj ihtiyacınız varsa toledoyu alın derim. ama satarken daha kolay satayım derseniz altea derim.

Bağaj çok lazım oluyor aile olunca. Bide memleketten yiyecek içecek ne varsa taşıyoz. Aynı motor kasa ağırlığı bile aynı ama insanlar neden soğuk yaklaşıyor anlamadım.

insanlar bilmediğinin cahilidir bende altea alacaktım toledoyu bilmiyordum bile bana daha tipsiz gelmişti hatta ama şimdi arabama bakınca daha karizmatik olduğunu düşünüyorum:) bagaj olarakta mehmet abiye katılıyorum alteaya kıyasla daha büyük benimde tercih nedenim olmuştur:)

Bende de zamanında Altea vardı, arkadaşlara katılıyorum bagaj sorunu nedeniyle toledo derim.Yarın öbürgün olur olmaz LPG takarsanız o zaman bagaj büyüklüğünün faydasını görürsünüz.
Model olarak kesinlikle 2006 model olmalı , 2005'lerden fazlalıkları vardır. Hayırlısı olsun.

Leon görünümünde aile arabası diye istemiştim alteayı iç hacmi aynı ama bagaj olarak toledo farklı bir leona arkadan yanaştığındaa ahaaa diyor bir leon ama geçtiğinde arkadan toledoyu görüp beni çok durdurdular abii bu arabayı nerden buldum diye çünkü genişliği iç konforu bakımından leondan üstün :) ama yapamayacakların leon spor tamponlar olmuyo bunlara:) 2005 benimki anahtardan camlar açılıp kapanmıyor 2006 ile arasındaki tek fark bu :) fiyat olarakta hangisi uygunsa al derim ben kullanıyorum inanılmaz memnunum:) volkswagenin passat konforuna yakın caddy genişliğinde bir araç iyi tasvir ettim herhalde:)

mehmetin aracını kullandıktan ve inceledikten sonra , tek bir yargıya vardım toledo hayattır. :eek:

Geri
Üst Alt