Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo 1.6 stylance bir kaç sorum olucak.

emresenyer55

Kayıtlı Üye
1.Merhaba arkadaşlar. 2005 Model 1.6 stylance toledom araç ilk çalıştırmada egsozdan Normal Sesinin 2katı Ses çıkıyor Por por por dİYE. Sonra araç 2.3 dk da ısınınca düzeliyor. bu sorun 2senedır bende var acaba sorun nedir.

2.Debriyaj setimi değiştirdim . Luk Debriyaj seti Aldım.Araçtan Valeo çıktı.Debriyaj seti: 260 tl
işçilik :120 tl rakam nasıl .Ve alt takımda arka burçları değiştirdim.Ve Sağ Aks İnce demir gibi Bişe Var iŞte onu değiştirdim. BU 3 üde 55 lira tuttu.sizce fiyatlar nasıl.

Teşekkür Ederim...

Debriyaj setinin fiyatı ve işçilik bence iyi arka burçlar ve aks ile alakalı olanı anlamadım ama sırf burçlar bile olsa 55 lira uygun bence ya bizim burdaki ustaların emeği çok kıymetli ya da senin usta insaflıymış

Parçaları ben aldım getirdim .usta debriyaj setini değiştirirken ayrı ücret almadı:)

Geri
Üst Alt