Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

toledo 1.2 tsi 2013 hararet sorunu

karizma_1612

Kayıtlı Üye
selam her keze ben bursa dan aranıza yeni katıldım aracımda 7 gündür hararet var 100 ve üzeri oluyor hatta neredeyse 130 oldu bir kez ustaya götürdüm 1.2 tsi klasik termostat sorunu bu deyip değiştirdi 2 gün sonra gene yaptı bu arada işçilik dahil 550 tl verdim sonra bunun devirdaim pompası bozuk dedi bu sefer ozaman neden değiştirdin diğer termostatı dedim bana değiştirmeden nereden anlayacaktım sağlam olduğunu kime gitsen onu değişirdi dedi şimdi ustada akşam verecek aracı 500 tl daha istiyor şimdi oda bozuk değilse bende 1000 tl boşa çıkacak adam kabullenmiyorda hatalarını beyinde arıza da yok baktı yada hata kaydı

su eksiltme yok

aracımda ses yok devirdaim ses yapar deniyor

g12 antifriz eklendi

akü yeni

termostattan gelen 2 hortumdan 1 sıcak biri soğuk ayrıca hararet yapınca kalorifer açtım içeri alayım sıcak suyu düşsün diye çalışmadı sıcak üflemedi hararet normale düşünce denedim üfledi bu sefer sıcak havayı sizce neden ola bilir
[doublepost=1503074041,1503053184][/doublepost]Başına gelen yok mu arkadaşlar
[doublepost=1503082487][/doublepost]aracı aldım devirdaim pompasını değişti yine hararet yaptı şimdi termostat ilk taktığımız arızalıdır deyip yenisini istedi usta resmen oyuncak oldu araç bilgisi olan var mı çözemiyorlar

Hocam geçmiş olsun başına gelen arkadaşlar mutlaka yardımcı olucaktır ama genelde çok duymadım hararet sorununu ilginç.

teşekkürler hocam okadar çok sıkıntıya soktu ki beni maddi manevi bugün şuan yola gitmem gerekiyordu 1000km ama 7 gündür hem paramı alıp hep yapamadı paramla rezil oldum resmen

Acaba radyatörünüzde tıkanma vs meydana gelmiş olabilirmi yada sistemde hava olabilirmi ?

Trakya'dan gönderildi..

Acaba radyatörünüzde tıkanma vs meydana gelmiş olabilirmi yada sistemde hava olabilirmi ?

Trakya'dan gönderildi..
havayı almak için yedek su deposu kapağını açıp beklemek yetiyor ise ben yaklaşık 30dk bekledim devirdaim edip havalı kısım çıksın diye

Geri
Üst Alt