Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo İçin Coilover ??

ybncii

Kayıtlı Üye
arkadaşlar malum aracımı aldım bir program yapıyorum şimdi yapacaklarım hakkında haliyle birde bütçe ayarlamam gerekiyor. Coilover düşünüyorum ancak sanırım toledo için mevcut değil veya ben bulamadım. Acaba diyorum leon mk1 için olan coilover lar olurmu aracıma veya nasıl birşey yapılabilir ?

nasıl öğrenebiliri acaba servis bilirmiki ??

coilover kafa mm leri farklıdır araçlardada aynısı geçerli mesela leon mk1 50 mm mk 2 55 mm dir toledoya uyacağını sanmam kasa farklılığından dolayı bu şekilde arayacağına bence toledonun coilin oturduğu yerin mm öğren ve coilover markalarında bu ölçülere bak :eek:key:

Aramadım aslında orayı orayı arayıp sormak lazım dı ama tereddüt ettim şimdi biri çıkıcak coilver dicem anlarmı anlamazmı yanlış bilgi verirmi o yuzde aramadım

Doğru Diyosun.. :)

Ama Serviste bi kaç eski kurt vardır muhakkak onlara ulaşmak lazım:eek:key:

coilover kafa mm leri farklıdır araçlardada aynısı geçerli mesela leon mk1 50 mm mk 2 55 mm dir toledoya uyacağını sanmam kasa farklılığından dolayı bu şekilde arayacağına bence toledonun coilin oturduğu yerin mm öğren ve coilover markalarında bu ölçülere bak :eek:key:

Soyledıklerınıze maalesef katılamayacagım......
Mk1 leonun butun motor secenegı,mk2 toledo butun motor seceneklerı,vw golf ıv,vw bora,audı a3 butun motorların amortısor ve yayları bırbırıne oluyor.
Su an benım aracımda coılover var ve mk1 leonada,mk2 toledoyada bırebır oturuyor.Hatta sıparıs ederken vw golf ıv 1.6 16v golf sasesınden sıparıs ettım.

Geri
Üst Alt