Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Toledo üstadları ??

nightwish1903

Kayıtlı Üye
2001 model signum aldım.70binde ve çok temiz.aklımda hiç yoktu oysa..o yüzden merak ettiğim bir kaç konu var madde madde sormak istiyorum.

1-lpg siz olmuyor malum..henüz ölçemedim ne kadar yakıyor ? tüp için hangi markayı önerirsiniz?
2-toledolara has özellikler nelerdir?mesela satan adam gaz vererek çalıştırma boğarsın dedi vs
3-cd changer mı taktırim konsoldaki bütünlüğü bozmamak adına yoksa yeni bi cd çalarmı önerirsiniz?
4-tavan ışığı kapı açıkken açılmıyor.yada sürekli yanıyor.hangi konumda olmalı?
5-şöför koltuğunun sol aşağısında kapı direğinin altında kırmızı lazer gibi bi ışık vardı geçen ufak bir delik o nedir :)
6- modifiyeyi severim..5cm lik yay + jantla başlıyim diyorum.zararı olurmu?ne tarz jant yakışıyor ?( araç malesef yeşil )

cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

changer pahalı oluyor eger sıfırnı alıcak olursa orjınalının ve orjınalı dısında uyan sadece alpıne ın oyle kolay bulunmayan b modelı,onun yerıne orjınal cd calarını cıkmacılarda bulanılırsen al yada ebay den flan ıkıncı el al 100 euroya flan bulunuyor ben eskı leonumda oyle yapmıstım.tavan ısıgı net hatırlamıyorum ama en soldayken kapılar acıldıgında yanıyor hale gelıyor zaten o olmazsa en sag demektır.5 lık yay ıle olumune b dusus olmuyor ama guzel duruyor konfor acısından toledoların orjınal amortısorlerı cok ıyı oldugu ıcın b eksılme yasamıyosun.jant olarak bbs,oz gıbı jantlar dusunmelısın bence hatta degısıklık olması ıcın 18 bbs rs taksan cok ıyı olur

teşekkür ederim arkadaşım vakit ayırdığın için,orjinali için bi araştırma yapayım o zaman..5lik yay içinde karar verdim taktırıcam ;)

rıca ederım,eger bulabılırsen amortısor+yay seklınde set alırsan o da ıyı olur ,yay ısın ucuz kısmı ama amortısorle kombın yapılırsa yol tututusu da barız degısıyor

Ben eski toledocu olarak 5cm yay art spor suspansiyon öneririm konforun bozulmaz rahat gezersin cokta düşmüyor aracın açıkcası işlem görmeden ... O kapilardaki ışıklarda biri aracın icine doğru aydınlık digeri ise yere aydınlık saglar ben lpgsiz kullandım benim 2004du 16v lik olAndi yakıtı uzmuyordu kaset câların var ise bence orjinal cd çalar tak öyle devam et ben orjinali dısında hiç yakışan olduğunu düşünmüyorum inat olarak zevkine kalmış offsetli çok kollu kantları yakıştırırım ben ama ölçü 18olmali 17ben kullanıyordum küçük kalıyordu performansı etkilemezdi ama görüntü seni tatmin etmeye bilir advAn bbs oz düşünebilirsiniz ornek istersen suan disaridayim ama aksama link eklerim eve geçtiğimde ...

diğer maddelere arkadaşlar cevap vermişler ben de 5. maddeyi belirteyim. orda alarmla ilgili bir tuş var büyük ihtimalle sizin araçta o tuş düşmüş ve size lazer ışığı gibi geliyor :)

diğer maddelere arkadaşlar cevap vermişler ben de 5. maddeyi belirteyim. orda alarmla ilgili bir tuş var büyük ihtimalle sizin araçta o tuş düşmüş ve size lazer ışığı gibi geliyor :)

içi böyle boş girintili çıkıntılı kırmızıda bi ışık geliyor çözemedim demekki oymuş sağol :)

50mil. benzin aldım 97oktan 90 km gördü :s tüp kaçınılmaz.orjinalinden kesinlikle şaşıp o göğüsü bozmam.zor olucak ama bulmaya çalışcaz.gördüm 1 tane 450mil diyor.18 düşünüyorum bende bugün çıkma bi momo buldum 5 kalın kollu.fenada gelmedi aslında.offsetli örnekleri koyarsan sevinirim.teşekkür açıklamalar için ;)

50mil. benzin aldım 97oktan 90 km gördü :s tüp kaçınılmaz.orjinalinden kesinlikle şaşıp o göğüsü bozmam.zor olucak ama bulmaya çalışcaz.gördüm 1 tane 450mil diyor.18 düşünüyorum bende bugün çıkma bi momo buldum 5 kalın kollu.fenada gelmedi aslında.offsetli örnekleri koyarsan sevinirim.teşekkür açıklamalar için ;)

aracınıza 97 oktan almanıza gerek yok. 95 oktanda aynı vazife yiyapacaktır. teyp konusuna gelirsek bende orjinal teybi sökmezdim. en kaliteli teybi de alsanız o bütünlüğü bozacaktır.

Ben eski toledocu olarak 5cm yay art spor suspansiyon öneririm konforun bozulmaz rahat gezersin cokta düşmüyor aracın açıkcası işlem görmeden ... O kapilardaki ışıklarda biri aracın icine doğru aydınlık digeri ise yere aydınlık saglar ben lpgsiz kullandım benim 2004du 16v lik olAndi yakıtı uzmuyordu kaset câların var ise bence orjinal cd çalar tak öyle devam et ben orjinali dısında hiç yakışan olduğunu düşünmüyorum inat olarak zevkine kalmış offsetli çok kollu kantları yakıştırırım ben ama ölçü 18olmali 17ben kullanıyordum küçük kalıyordu performansı etkilemezdi ama görüntü seni tatmin etmeye bilir advAn bbs oz düşünebilirsiniz ornek istersen suan disaridayim ama aksama link eklerim eve geçtiğimde ...

Yukarıdaki cevabımda eklemeyi unutmuşum..araba petrol yeşili gibi..bunuda göz önünde bulundur :)

Geri
Üst Alt