Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tokat'ta Devriyeden Dönen Askerlere Hain Saldırı: 7 Şehit

ismail isterse %49,999999 oy alsn. bu geride kalan çoğunluğun onların icraatlarını desteklemediği anlamına gelir.

ismail isterse %49,999999 oy alsn. bu geride kalan çoğunluğun onların icraatlarını desteklemediği anlamına gelir.

Emre bilimsel anlamda oluyor dediğin.Ama sence bu ülkede bu ne kadar gerçekleşiyor? İsterse 49.999999 desteklemesin bu adamı ama bu adam %30 oy alıp başka partileri geçse yine bu ülkeyi yönetecekti.Hani sonuca bakıyorum ben.Sonuçta bu adamlar bu ülkeyi yönetiyor mu? Yönetiyor... Diğerleri seyrediyor mu? Seyrediyor... Zaman zaman çırpınıyorlar ama nafile.Adam kafasına koyduğunu tak die yapıyor.Neden?? Çoğunluk adamlarda.

olm bende onu diyorum. azınlığın oyunu alıp çoğulmuş gibi davranma hakkı kazanma DEMOKRASİ adını aldığı sürece sen istediğin kadar yırtın açılım yap hiç bir yere gidemezsn.

olm bende onu diyorum. azınlığın oyunu alıp çoğulmuş gibi davranma hakkı kazanma DEMOKRASİ adını aldığı sürece sen istediğin kadar yırtın açılım yap hiç bir yere gidemezsn.

Emre bu ülke geçmişte sağ-sol davasına kendi kendini yok etme noktasına gelmişti.Bugün bu ülkede %47'nin oyunu alma bile bir başarıdır geçmişteki o bölünmüşlükten sonra.Hani bir partinin çıkıp %60 oy alması bu ülkede şu anda imkansız.O yüzden onlar şeklen azınlık ama aslında çoğunluk olan kişiler.Açılım konusunda dediğin gibi haklısın.Demokrasi herkese demokrasidir.Zaten hakkı eşit olana başka haklar verirsen; kaş yapim derken göz çıkartmış ;diğer tarafa haksızlık etmiş olursun.

Söylenecek söz cok bu serefsizlerede işte ...

Emre bu ülke geçmişte sağ-sol davasına kendi kendini yok etme noktasına gelmişti.Bugün bu ülkede %47'nin oyunu alma bile bir başarıdır geçmişteki o bölünmüşlükten sonra.Hani bir partinin çıkıp %60 oy alması bu ülkede şu anda imkansız.O yüzden onlar şeklen azınlık ama aslında çoğunluk olan kişiler.Açılım konusunda dediğin gibi haklısın.Demokrasi herkese demokrasidir.Zaten hakkı eşit olana başka haklar verirsen; kaş yapim derken göz çıkartmış ;diğer tarafa haksızlık etmiş olursun.

işte bu onlara cesaret veriyor. bu yüzden kimseye hesap verme zorunda hissetmiyorlar kendilerini.

yeter artık ya gercekten yeter

Geri
Üst Alt