Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TOEFL hakkında...

bizdeki pbt olacakmış okul toefl merkezi oluyor zaten

sen bu işi halledebildin mi görkem?

toefl okul istemese bile mutlaka alın...
ben sadece kendimi denemek için bir kere girdim 2004de , 550 geçer not idi 540küsür yaptım..sinir oldum bir daha girdim 559 yapip geçtim..
ve bugün cv'ime onu yazıp iş başvurusu yaptiğim zaman görüyorum ki çok etkisi oluyor..ve oldu da..
bir konuyu iyi biliyorum demek var(kime göre neye göre iyi?) , bir de bir konuda sertifikam demek var..apayrı şeyler...
sırf mezun olmak için falan diye düşünme ileride işine çok yarayacağini göz önünde bulundur ve mutlaka al..

okul TOEFL ı kaldırdı Özgürüm bu yüzden girmedik bizde ama Volkanın dediği gibi bu yıl içinde bu işi halletmeyi düşünüyorum gerekli alt yapı henüz sıcağı sıcağına sağlamken....

Bende bu sene sonu giricem aslinda cambridge den advanced sertfikasi aldim bu yaz

Geri
Üst Alt