Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tm2556..

Bu araç özenle modifiye edilmiş benim en beğendiğim leonlardan biri. Helal olsun Yiğidim, hep orjinal aksesuar kullanıp aracına değer verdiğin için. I'm your follower:)

Yapacak birşey kalmamış bence,,şimdi sadece keyfiini sürmek kalıyor sana..allah kaza bela vermesin kardesim gözüm kaldı ;)

yiğit şu orta konsola da el atman lazım, piyano black ve navigasyonlu orjinal bir sistem yakışır bu araca, bluetooth da çözümlenmiş olur. Kabin içi ışık paketi de lazım bak o para tutmaz.

Ben orta konsol için alttan zehri vermeye başladım Faruk abi Yiğit'e :) Sen bakma onun yapacak bir şey kalmadı demesine :D :D

konuyu nden erken acıyosun foto cekelım demedın mı sen sabırsız:)

zararı oldu mu? aynı dedıgın tarzda forge'da vardı meraklıyımda bu konuda

Forge'un spacer'ını takmak için Forge DV şart. Zaten Forge DV nin bir eklentisi o. Zararı olduğunu düşünmüyorum ama araştırmakta yarar var. Birde bir hava filtresi sistemi yapılırsa daha iyi sonuçlar alınır (Ses bakımından)

Sana ne diyeyim bilmiyorum ki kazasız belasız kullan maşallahı var arabanın kardeşim

zararı oldu mu? aynı dedıgın tarzda forge'da vardı meraklıyımda bu konuda

Cancan zararı olmaz ama azcık caf cuf duycaksın dıye lag yaptırmaya gerek yok.Tsı ların dv lerının seklınden dolayı boyle b aparat yapmıs adamlar blow off mantıklı sonucta,ıcerı basıcagı havayı dısarı basıcaksın azcık lag yapcak olay bu

Geri
Üst Alt