Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TL 3855 birkaç resim

herkese çok teşekkür ederim.

cenk dediğin doğru,sabahları olmasa da akşamları difüzör çok belli olmuyor ama pek uğraşacak vaktim olmadı yoksa bende düşünüyorum fümeye kaplatmayı.
bana göre arabanın 2 eksiği var.bi-xenon ve arka cupra tampon.difüzörden sonra özellikle arkaya tampon almadım.böyle hoşuma gidiyor.bi-xenon da orjinal olmadığı sürece custom yaptırmak istemiyorum.yakın zamanda içinin de resimlerini çekip koyacağım

Aybars gerçekten araba çok sade ama çok hoş olmuş abartı abartı tampon değişik jantlarla arabanın duruşunu bozuyorlar bu yüzden taktir ettim seni. Şu tampon konusunda yardım alabilirim senden yani leon'lara en çok yakışan tampon bence bu nerde yaptırdın maliyetleri nasıldır?
sağol doğukan teşekkür ederim..tamponu erya dan almıştım.şuanki fiyatları hakkında inan hiçbir fikrim yok.şahsi fikrim bodykit çok abartı geliyor benim gözüme.cupra daha sade

Aybars aracının maşallahı var.Jantlarda klasık leon jantlarından farklı yakışmış........

Geri
Üst Alt