Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Titretme ( Rolanti)

kardeşim aynı sorun bende de var:) daha doğrusu vardı 2 hafta önce kadar sonra kendiliğinden düzeldi. bende direksiyonu sürekli sağ sol yaptığımda (dar dönüşlerde:) aracın rolantısı düşüyor artıyor ama alıştım artık:) o kadar çok sorunum varki takmıyorum:D satıp vosvos alacam:D

Bütün Wv lerde direksiyon sag sol yaptıgıda rolanti oynuyor zaten ama benimkisi belli oldu tüp enjektörleri 1. bozulmuş kısma yapmıyor sürekli gaz veriyor ondanmış bugün gidip onu kapattıracam 1. silindire benzin açtıracam her hangi bi sıkıntısı olurmu acaba araba Tüp+Nos gibi puhaha

benimkide gaz yemiyodu kardeşim gittim sanayiye.pistonlara giden lpg hortumlarından biri patlamış. araç lpgde 3 silindir çalışıyomuş. boruyu değiştirdim 21 tl ye.boru 1 tl tuttu işçilik 20:D halloldu rölantide benim öyle düzelmişti.şimdi yapmıyor.:) ayrıca o boruda hata olduğunu bende görebilirdim 20tlm boşa gitti. motor kapağı yüzünden motoru göremiyoruz:) estetik durduğu içinde çıkartmıyorum:)

benimkide gaz yemiyodu kardeşim gittim sanayiye.pistonlara giden lpg hortumlarından biri patlamış. araç lpgde 3 silindir çalışıyomuş. boruyu değiştirdim 21 tl ye.boru 1 tl tuttu işçilik 20:D halloldu rölantide benim öyle düzelmişti.şimdi yapmıyor.:) ayrıca o boruda hata olduğunu bende görebilirdim 20tlm boşa gitti. motor kapağı yüzünden motoru göremiyoruz:) estetik durduğu içinde çıkartmıyorum:)

benimki onlarda sıkıntı yok araç suan 4 silindir gidiyor sallama yapıyor ama bakalım düzeltecez ... Bu arada kayseride nerde kalıyorSun ?

Aynı sorunu ben de yakın zamanda yaşadım. Kelebeği temizleyip sensörü kontrol ettiler ve düzeldi. Benzinde kullanıp gazcıya vs. de gitmedim, öyle bir şey de söylemedi ustam açıkçası. İlk defa burada okudum.

Geri
Üst Alt