Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Titresim makinasi ve amfisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ERK_RS

Kayıtlı Üye
AMFI SATILMISTIR. KONU KILITLENEBILIR.
TESEKKURLER.

http://www.sahibinden.com/ma500_mono_amfi_isinin_ehli_-25WQQaXQQ20024564WQQpXQQdisplayitem

arkadaslar profesyonel sinema sistemi icin koltuk alti titresim makinasi ve aleti besleycek olan mono amfiyi satiyorum.
fotograflarda ki ufoya benzeyen alet titresim yaratarak muziklerde ki veya filmlerde ki bass lari direk vucudunuzda hissediyorsunuz ve kendinizi filmin icerisinde zannediyorsunuz.

ornek veriyim; ilk hizli ve ofkeli filminde dodge chargerin on kaldirarak kalkis yaptigi sahnede bu makina sayesinde resmen aracin icerisinde oturdugunuzu zannediyorsunuz.

montaji cok basit. aletin kendisinde olan vidayi koltugunuzun iskeletine monte ediyorsunuz ve bitti gitti :)

tek amfi 220 lira, titresim makinasi ile birlikte 380 lira
ihtiyactan satiliktir, nakitte yardimci olunur.

wow müthiş bişeymiş. Mono amfiyi sub beslemek içinde kullanbilir dimi? Marantz markasıda çok kalitelidir. Hayırlı satışlar.

İlk defa duyuyorum bu titreşim olayını..İyi bişeye benziyo gerçekten,iyi satışlar olsun...

wow müthiş bişeymiş. Mono amfiyi sub beslemek içinde kullanbilir dimi? Marantz markasıda çok kalitelidir. Hayırlı satışlar.

evet, o sekilde de kullanilabilir. tek kanal olan her seyi besleyebilirsiniz bu amfi ile. ister sub, ister center hoparlor... hepsine uyar.
amfi gercekten cok kaliteli ama tek eksigi mono olmasi.

İlk defa duyuyorum bu titreşim olayını..İyi bişeye benziyo gerçekten,iyi satışlar olsun...

gercekten cok iyi bir sey. acayip keyif veriyor filmlerde. ben su anda kullanmiyorum ve ihtiyacim oldugu icin bu fiyatlara satiyorum.

cok fena bisey ya
hayırlı satıslar

evet, o sekilde de kullanilabilir. tek kanal olan her seyi besleyebilirsiniz bu amfi ile. ister sub, ister center hoparlor... hepsine uyar.
amfi gercekten cok kaliteli ama tek eksigi mono olmasi.

gercekten cok iyi bir sey. acayip keyif veriyor filmlerde. ben su anda kullanmiyorum ve ihtiyacim oldugu icin bu fiyatlara satiyorum.

aslında en guzel yanı mono olması butun sublar mono amfı ıle beslenır zaten mono amfı ıle center veya baska bır hoparlor çalıştırmak yanlış

Genelde baslar zaten aktif oldugu icin amfiye gerek kalmayabiliyor ama ust duzey profesyonel baslar bile aktif olmasina ragmen 125watt ses girisi isteniyor. Bu amfi de o gucu saglar. Amfinin diger bir guzel yani ise giris yapilan sesi aynen geride cikartiyor. Yani iki farkli cikisi var; biri guclendirilmis digeri orjinal.

ilk defa gördüm böyle bir ürünü..hayırlı satışlar,,tam eğlence makinası..

hayırlı satışlar
alanada şimdiden iyi titretmeler:D

teşekkürler.
titreşim aletinden daha çok amfi ile ilgilenenler oluyor fakat kesin ben alıyorum diyen çıkmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt