Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Titreme

ziya2410

Kayıtlı Üye
Selam arkadaslar
1.4 tsi leon kullaniyorum bugun aksam is cikisi aracimi calistirdimda devir 1.500 e kadar cikti titreme yapmaya basladi ve birden stop etti tekrardan marj yaptim yine ayni sekilde stop ettikten sonra birdaha marj yaptigimda bu sefer gaz verdim ve titreme gectikten sonra duzeldi daha once basina gelen varmi acaba neden olmus olabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Devam ederse hava akış metre,Gaz kelebeği temizletin.

Daha oncede trafikteyken yapmisti yakitla alakali olabilirmi acaba

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aşırı soğuk havalarda yapabilir... kış mevsiminde kızdırma bujisini birkaç kere devreye alarak motoru çalıştırmayı deneyin... yani birkaç kez kontak yapın ekrandaki bobin şeklindeki logonun sönmesini bekleyin birkaç kez ısıtın sonra çalıştırın...

isitma-kizdirma-bujisi-nedir-neden-bozulur-bozulursa-ne-olur.JPG

düzeltme: aracınız profil bilgilerinde TDI görünüyor... TDI a göre cvp yazdım:)

avrupa yakasındaysanız aracınızı kontrol etmek isterim ateşleme ile alakalı bir sorun olabilir veya boğaz kelebeği ile alakalı

Selam arkadaslar
1.4 tsi leon kullaniyorum bugun aksam is cikisi aracimi calistirdimda devir 1.500 e kadar cikti titreme yapmaya basladi ve birden stop etti tekrardan marj yaptim yine ayni sekilde stop ettikten sonra birdaha marj yaptigimda bu sefer gaz verdim ve titreme gectikten sonra duzeldi daha once basina gelen varmi acaba neden olmus olabilir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun kontrol için bir gökhan ustaya göstermekte fayda var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt