Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Titreme

MUSTİ2727

Kayıtlı Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar size bi sorum olacaktı benim 2002 toledo aracım var geçen lpg depoyu fullettim ondan sonra araba bi gün felan çalışmadan durduktan sonra çalıştırınca 2 dakika frlan acayip bi titreme sarsıntı oluyo hafif gaz veriyorum lpg ye geçince titreme geçiyo motor ısındıktan sonra stop edip çalıştırınca olmuyo öylr bişey acaba bu konu hakkında bilgisi olan var mı varsa paylaşabilirler mi ne yapmam lazım benim teşekkürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Eğer sadece benzinde yapıyorsa ateşleme sistemini kontrolü gerekli. Buji ve kablo, bobin falan.

Aynı sıkıntı iki kere başıma geldi. Ateşleme bobinleri ve bujileri değiştirip ateşleme sisteminin elektrik tesisatını kontrol ettirdikten sonra enjektör temizleyici katkı koydum yakıt deposuna, sıkıntı ortadan kalktı. Bir de alakalı mıdır emin değilim ama muhakkak temiz yakıt almaya özen gösterin.

Geri
Üst Alt