Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

titreme...???????

bende de bir kaç kez yapmıştı aynı olay fakat araç lpg'li olduğundan pek üzerinde durmadım daha sonra üst üste tekrar edince bujileri ve hava filtresini değiştirince geçmişti.
Geçmiş olsun önemli bir durum değil fakat insanın canını sıkıyor

ewt buğün bende dikkat ettim benim araçta da oldu 3-4 kez vuruyorlarmış gibi oldu ama ben yakıttan olacağını sanmıyorum ben devamlı bpden alıyorum...

golf ümdede çok sık oluyor rölanti düştükçe titremede artıyo ama servis yakıttan diyor. belli periyotlarla sağdan vuruyomuş gibi bi sallıyo. ibizamda aynı devirde çift taraftan vuruyo:confused:

demekki bana özel bi durum değilmiş vag grubu arabada bunların yaşaNMAMASI GERekiyo o sanırım bu olay 1.2 tsi larda mevcut bi durum "2-3 sn aralıklarla hafifçe arabanın altından vuryorlar neyse artık arıza ışığı felan yanmıyor serviste soracağız artık......

bu olay bende de mevcut..aracım 6000km de ki ilk aldıgımdan beri var...

1.6 mpi 102 liklerde de aynı olay var. ancak tdi da rolanti daha yüksek ondan mıdır bilinmez. sorun yok

ilk aldığımda bende de yapıyordu çok soğukdu o ara havalar motor çok soğuk olduğundan olabilir diye düşünüyordum
ben istasyonumu değiştim shell e geçtim şimdi bir sıkıntı yok bildiğiniz bayi olması önemli arkadaşlar

bende shell den alıyorum ama hala ara sıra geliyor malesef....

Benim araçta da var; özellikle ilk kullanımda... Markanın genel sorunu gibi... ben de bujilere bir baktırayım, benzin için bp den shell e geçeyim. Belki bir farklılık olur.

Geri
Üst Alt