Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

TiriqeR Kayışı

uquR

Kayıtlı Üye
ArkadaşLar aracımın kmsi 137 Binde eski sahibini aradım tiriger kayısını ne zaman degısTırdınız die 85 Bin km de değişTirmiş suan icin bi sıkıntı yaratırmı?
Bide Tiriqer kayısını Ne kadar değişTiriyoRlar 2003 Model Leon

uğur mrb,
triger değişeli 4 yıl olmadıysa km olarak bir şey söylemek mümkün değil değişimde orjinal takıldıysa 90.000 km gider ama yan sanayi ise 60.000 km buda demekki değişim zamanı gelmiş benim sana tavsiyem eğer araca 1-2 yıl binerim dersen hiç düşünme değiş derim fiyat konusu ise baya bir değişken sanayide yaklaşık 300 tl civarı serviste ise 500 tl civarına çıkarsın ama bence mutlaka değiştir.

inşallah abi önümüzDeki Hafta ici değişTirelim o Zaman bi SErviste yada Sanayide bakTırıyım kayış Ne durumDa
Eski sahibide 2007 değişTirmiş
Ben bu araca bayaqı binmeyi düşünüyorum Mecbur değişecez Zaman qeçmeden TşkLer abi

2007 de değişmiş ise zaten yıl olarak doluyor yada dolmuş demekki bence riske atılacak bir olay değil değiştirsen iyi olur

triger setleri 60000 km yada her 4 yılda bir dir fakat bazı faktörler vardır km dolmamıs aracınız cok ta yatan bir araçsa o zaman dörtsene sıkıntılı bir sürec yatan araçlarda kayışlarda çalışmadığı için kurumalar ve catlaklar oluşmaktadır bunada dikkat etmek en azından kayışlarınızı değiştirmek gerekir.

triger setleri 60000 km yada her 4 yılda bir dir fakat bazı faktörler vardır km dolmamıs aracınız cok ta yatan bir araçsa o zaman dörtsene sıkıntılı bir sürec yatan araçlarda kayışlarda çalışmadığı için kurumalar ve catlaklar oluşmaktadır bunada dikkat etmek en azından kayışlarınızı değiştirmek gerekir.

ustam sen bizden daha iyi bilirsin tabikide benim sormak istediğim bir şey var servise gidip sorduğumuzda 90.000 km yada 4 yıl diyorlar siz 60.000 km yazmışınız bu 60.000 km orjinal olmayanlar içinmi geçerli yoksa fabrika çıkışı trigerler 90.000 km de sonradan takılan orjinal yedek parça bile olsa 60.000 km dir aceba

orj set 90000 km yan sanayi 60000 km o konuda uyarmadıgım için özürdilerim.

Geri
Üst Alt