Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Tigar Marka Lastik

bildiğim kadarıyla michelin markasının kalitesini baya düşürüp uzak doğu ülkelerinde üretmiş olduğu lasitkdir
ama lütfen uzak durun
uygun olarak lassa öneriyorum

anladım abi diğer bir servis var lassa snoways sa 140 tl diyor
lassanın kar lastiği güzeldir lakin az bi farkla goodyear neden düşünmüyorsun üstüne rakip tanımayan nokian belki pahalıdır ama goodyear ona göre modeli çok lassaya yakındır,
ne alırsan al ama sakın çin veya özellikle petlas alma kardeşim
çok yakın arkadaşım petlas kar lastiği aldı arızalı çıktı araç yol tutmadı eksper filan geldi test etti boşaaa..

buradan Başka Bi arkadaşta hafif ticari Aracına Petlas aldı öve öve bitiremiyor anlamadım ben bu işi:confused:

Lastik hayatınızı kurtarır,ucuz diye bilmediğiniz ürünleri almayınız..

tigarlarda michelin alpin A2 desenleri var michelinin aynısı ama lastik hamurunun aynı olamayacağıda bir gerçek mecbur kalınırsa alınabilir ama tavsiye edilmez. dün buraya öyle bir kar yağdıkı kum gibi ug8 bile kızakladı taze kum karın üstünde yazlıklar olsaydı ne olurdu bilmiyorum. birde tigarlarda sirkülasyon pek olmadığından üretim tarihlerine bakın eski tarihli olabilirler. zira kullanılmasada hamurunun yumuşaklığını kaybetmesi 4 sene civarı. 1 sene beklemiş lastik alsan kalır 3 sene

Ben bu Tigerleri pejo 407 ye taktım mevsimlik lastiğini 30000 km yol yaptım gayet randumanli fiyatından ummadığınız kadar başarılı bir lastik olmuş..ben tavsiye ederim..memnun kalırsınız...

Bu arada bugun kendi aracıma 4 adet patlasın kar lastiğini taktım ve Sultanbeyliden Üsküdar'a kadar seyahat ettim gayet başarılı...

Tigar kar lastıgını kullandım.Bır sıkıntı yasatmadı....

Kar lastiği olsun,isterse çinli olsun derim.:)

Geri
Üst Alt